kacper formela vugar keramov
źródło: fb RWC

Kacper Formela vs. Vugar Keramov walką wieczoru RWC 3!

Trzecia odsłona gali Rocky Warriors Cartel odbędzie się 5 lipca.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Kacper Formela  wystąpi w walce wieczoru gali RWC 3. Organizja Rocky Warriors Cartel za pośrednictwe facebooka ogłosiła właśnie jego przeciwnika. Będzie nim niepokonany od czterech lat Vugar Keramov, który może pochwalić się serią 8 zwycięstw (rekord MMA 12-3).

Vugar jest zawodnikiem kompletnym. Swoich przeciwników nokautował silnymi ciosami w stójce, lub w efektownym stylu kończył w parterze. Wszystkie 12 walk wygrał w efektownym stylu przed czasem.

Co o swoim przeciwniku sądzi Karper Formela?

Potrzebuję takich rywali jak Vugar Keramow, by dojść do walk w UFC. Zresztą rywal ma podobno taki sam plan, więc to idealny przeciwnik na pojedynek wieczoru na „Rocky Warriors Cartel 3”

 

Zawodnik podkreśla również, że bardzo mu zależy na zwycięstwie:

Jego liczby i kolejne wygrane przed czasem robią jakieś wrażenie, z pewnością dochodzi pewna dodatkowa presja, ale to tylko lepiej dla mnie. Cieszę się, że dojdzie do tego pojedynku. Chciałbym w pewnym momencie swojej kariery dostać szansę od największej organizacji UFC, a taki rywal jak Keramow jest idealną osobą, aby wykonać kolejny krok w tym kierunku. Bardzo zależy mi na zwycięstwie z Azerem i zrobię wszystko, by znów triumfować –powiedział Kacper Formela.

Walkę wieczoru poprzedzi starcie debiutującego w MMA piłkarza ręcznego Damiana Kostrzewy, który w zmierzy się ze strongmanem Piotrem Czapiewskim. Zobaczymy również walkę Ireneusza Szydłowskiego z Adrianem Bartosińskim.

Bilety do kupienia na Eventim.pl : http://bit.ly/RWC3GdyniaBilety

Galę transmitować będzie TVP Sport.

źródło: TVP Sport, facebook Rocky Warriors Cartel

Sprawdź również: Gala Rocky Warriors Cartel 3 w lipcu w Gdynii! Kacper Fornela w walce wieczoru.

Kategorie
RWC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane