Pudzianowski Erko Jun
Zdjęcie: KSW

Mariusz Pudzianowski zdradził termin powrotu do klatki?

Były strongman nie składa broni. Zamierza kontynuować występy w KSW.

Mariusz Pudzianowski zdecydowanie spadł w notowaniach KSW po ostatnich dwóch porażkach.

Najpierw „Pudzian” przegrał z Karolem Bedorfem przez poddanie w pierwszej rundzie, rok temu w Trójmieście. Potem w marcu, w Łodzi nie był w stanie kontynuować walki z Szymonem Kołeckim przez kontuzję.

Mimo to 42-latek nie myśli nawet o zakończeniu kariery. Był obecny w Zielonej Górze, podczas gali FFF dopingując swojego brata – Krystiana Pudzianowskiego. Przy okazji zdradził Polsatowi Sport możliwy termin kolejnej walki.

– Nie jest za wcześnie na takie pytania. Głośno się o tym mówi, że na 80-90 procent wejdę do klatki pod koniec roku, 7 grudnia w Gliwicach. Prawdopodobnie będzie to walka rewanżowa. W ciągu dwóch najbliższych tygodni wszystko się rozegra i kibice dowiedzą się, jak to będzie wyglądać – stwierdził Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski występuje w KSW od 2009 roku. Od tamtego czasu odniósł dwanaście wygranych i siedem porażek. Rok temu sugerowano, że zwycięstwo z Karolem Bedorfem może dać Pudzianowskiemu walkę o mistrzostwo wagi ciężkiej. „Pudzian” jednak przegrał, podobnie zresztą jak kolejną walkę z Szymonem Kołeckim. Pudzianowski zatem mocno oddalił się od tytułu mistrzowskiego. W końcu ostatnie zwycięstwo były strongman zanotował w październiku 2017 roku, pokonując Jaya Silvę.

Można zatem spekulować, że właśnie ktoś z dwójki Kołecki/Bedorf będzie rywalem Pudzianowskiego w grudniu.

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.