Martin Lewandowski KSW 53

Martin Lewandowski w mocnych słowach odpowiada trenerowi Oknińskiemu

Chyba mało osób spodziewało się, że stworzenie stowarzyszenia MMA Polska wywoła tyle emocji.

Martin Lewandowski kilka dni temu ogłosił powstanie nowego projektu – Stowarzyszenia MMA Polska. Współwłaściciel KSW ma je kierować wraz z Marianem Kmitą z Telewizją Polsat. Jednym z głównych celów organizacji, we współpracy z IMMAF, ma być wprowadzenie MMA do programu Igrzysk Olimpijskich.

Stworzenie stowarzyszenie wzbudziło sporo emocji. Mirosław Okniński w jednym z wywiadów zasugerował, że struktury stowarzyszenia zostały wrogo przejęte.

STOWARZYSZENIE MMA POLSKA MA ROZWIJAĆ TEN SPORT, WPROWADZIĆ GO NA OLIMPIADĘ. TYLKO MOŻNA PRZYKLASNĄĆ ZA INICJATYWĘ. ZŁE JEST TO W JAKI SPOSÓB SIĘ TO ODBYWA, TJ. BEZ REPREZENTACJI CAŁEGO, POLSKIEGO MMA I AGRESYWNIE. JEST TO WROGIE PRZEJĘCIE STOWARZYSZENIA, KTÓRE JUŻ FUNKCJONOWAŁO, BYO KIEROWANE PRZEZ PIOTRA MICHALAKA. ZACZYNALI JUŻ DZIAŁAĆ, A NAGLE DOSTALI PISMO, ŻE W STOWARZYSZENIU BĘDĄ INNI LUDZIE. PIOTR NIE CHCIAŁ ZREZYGNOWAĆ. A MU POWIEDZIANO, ŻE GO WYMAWIAJĄ I WSZEDŁ MARTIN LEWANDOWSKI. UWAŻAM, ŻE ZASZŁY TAM ZŁE RZECZY, DOSZŁO DO JAKICHŚ ZAGRAŃ KORUPCYJNYCH. ŻE STOJĄ ZA TYM LUDZIE Z IMAF-U (MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA SZTUK WALKI), KTÓRZY ZAMIAST WSPIERAĆ, TO BLOKUJĄ MMA W POLSCE. – stwierdził ostro Okniński w rozmowie dla mymma.pl.

Od tamtego czasu Okniński nie odpuszcza Lewandowskiemu w mediach społecznościowych. W końcu współwłaściciel KSW postanowił odpowiedzieć na oskarżenia.

Nawet gdybym ja chciał z Tobą współpracować, to jako jedna z niewielu osób w polskim mma,  bo przecież jesteś skonfliktowany z prawie wszystkimi i obraziłeś prawie każdego (od Nastuli i Pudziana, po swoich byłych zawodników i współpracowników), to jest to niemożliwe z tego powodu, że: siedziałeś długo w więzieniu (!) za jakieś oszustwa, nie mówisz po angielsku, twoi byli uczniowie wciąż domagają się od Ciebie zaległych pieniędzy za walki. Wybacz, ale wolę współpracować z innymi osobami (Bronder, Derlacz, Bagiński, Bońkowski, Zaborowski) których postacie nie skompromitują stowarzyszenia w wymiarze medialnym.

– napisał Lewandowski.

 

Komentarz został już skasowany z Facebooka Mirosława Oknińskiego.

Przeczytaj także: KSW podbije po raz trzeci stolicę Wielkiej Brytanii?

Kategorie
Polska

Leave a Reply

Powiązane