Naruszczka
Zdjęcie: facebook.com/fightexclusivenight

Naruszczka do Grzebyka: Co z Ciebie za mistrz?!

Marcin Naruszczka nie odpuszcza Andrzejowi Grzebykowi. Choć Naruszczka zremisował ostatni pojedynek z Bartoszem Leśko na gali FEN 24, to liczy na rewanż z aktualnym mistrzem

Marcin Naruszczka kilka dni temu w mediach społecznościowych wyzwał do walki Andrzeja Grzebyka, aktualnego mistrza wagi średniej i półśredniej w Fight Exclusive Night. W związku z brakiem odpowiedzi zawodnik postanowił skomentować sytuację poprzez film na Facebooku.

Dotarłem do obozu Andrzeja. Ponoć, gdy słyszy, że miałby się ze mną bić, to odpowiada: „ale jak to? Jemu ten pojedynek się nie należy! On walki z Bartkiem (Leśko) nie wygrał. Był remis!”. Powiem Ci Andrzej tak, ja wygrałem tę walkę. Widzieli to kibice i nawet sam prezes. Sam możesz obejrzeć pojedynek i dojdziesz do tego, że wygrałem. Sędzia, który dał wynik na Bartka był z jego obozu. Teraz pytanie: ty jesteś „Double Champ”? I nie chcesz się bić? Sam chcesz sobie wybierać przeciwników? Jakim ty jesteś mistrzem? Chcesz zatrzymać te swoje pasy, bierz je. Nie ma problemu. Możemy nawet catchweight to zrobić, przykładowo do 82 kilogramów. – powiedział Naruszczka.

Panowie mają ze sobą na pieńku od jakiegoś czasu. W końcu raz już walczyli ze sobą na gali FEN 18 w 2017 roku. Jednakże Grzebyk wygrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów. Od tamtego czasu Naruszczka dwukrotnie walczył z Leśko, raz go pokonał i raz zremisował. Oprócz tego przegrał z Rafałem Haratykiem.

Grzebyk od czasu walki z Naruszczką zdobył dwa tytuły mistrzowskie. Najpierw odebrał mistrzostwo wagi średniej pokonując Thiago Veirę. Potem pokonał Kamila Gniadka, zostając także mistrzem kategorii półśredniej.

Przeczytaj także: FEN 26 we Wrocławiu 12 października!

Kategorie
FEN

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.