Paweł Jóźwiak

Paweł Jóźwiak o FEN 25, sytuacji Paczuskiego i Parke

Prezes FEN był gościem podcastu "Co w klatce piszczy?". Porozmawialiśmy z nim na temat ostatnich wydarzeń w organizacji.

Paweł Jóźwiak wraz z organizacją Fight Exclusive Night nie mają ostatnio łatwego życia. Przed nimi bardzo ważna gala w Ostródzie.

W cieniu FEN 25 jednak ciągle trwa nierozwiązany spór z Normanem Parke, który nie oddał zaliczki za niestoczoną walkę. Ponadto na jaw wyszła ostatnio sprawa z Radosławem Paczuskim i zaginionymi pasami. Po walce na ACA „były” zawodnik FEN żartobliwie wyzwał prezesa organizacji.

Paweł Jóźwiak skomentował konflikt z Paczuskim:

„Sytuacja jest bardzo złożona. Jest to dla mnie policzek, że Radek pierze pewne brudy publicznie. Nie chciałem tego wątku poruszać, bo długo ze sobą współpracowaliśmy, ale jeżeli zawodnik teraz pluje na naszą federację, to nie mogę obok tego przejść obojętnie.

Radek wynegocjował z nami kontrakt przed walką ze Stanisławem Zaniewskim o pas mistrzowski. Kontrakt obowiązywał na dwa lata, czyli kończy się z końcem 2019 roku. Radek zdobył pas, miał go bronić w październiku 2019 rok, ale nabawił się kontuzji. Później, przed walką w Warszawie, napisał do mnie sms-a, żeby go nie ogłaszać na Warszawę, bo on za te pieniądze na pewno nie będzie walczył.

Spotkaliśmy się w cztery oczy. Radek powiedział, że albo dostanie trzy razy więcej pieniędzy, niż ma obecnie za walkę, albo dostanie dwukrotną podwyżkę i chce walczyć na obu galach.

Powiedziałem: Radek, ale ty masz z nami ważny kontrakt.
Na to usłyszałem coś, czego nie zapomnę. Radek spojrzał mi prosto w oczy i powiedział: Dla mnie ten kontrakt jest tyle wart, co gówno.”

Więcej szczegółów dowiecie z się  z #10 odcinka podcastu – Co w klatce piszczy?.

Zapraszamy do obejrzenia.

Subskrybujcie nasz kanał.

 

Przeczytaj także: Norman Jóźwiak do Normana Parke: Jesteś oszustem i złodziejem!

Kategorie
FENPodcast

Dodaj komentarz

Powiązane