Paweł Jóźwiak

Paweł Jóźwiak o FEN 25, sytuacji Paczuskiego i Parke

Prezes FEN był gościem podcastu "Co w klatce piszczy?". Porozmawialiśmy z nim na temat ostatnich wydarzeń w organizacji.

Paweł Jóźwiak wraz z organizacją Fight Exclusive Night nie mają ostatnio łatwego życia. Przed nimi bardzo ważna gala w Ostródzie.

W cieniu FEN 25 jednak ciągle trwa nierozwiązany spór z Normanem Parke, który nie oddał zaliczki za niestoczoną walkę. Ponadto na jaw wyszła ostatnio sprawa z Radosławem Paczuskim i zaginionymi pasami. Po walce na ACA „były” zawodnik FEN żartobliwie wyzwał prezesa organizacji.

Paweł Jóźwiak skomentował konflikt z Paczuskim:

„Sytuacja jest bardzo złożona. Jest to dla mnie policzek, że Radek pierze pewne brudy publicznie. Nie chciałem tego wątku poruszać, bo długo ze sobą współpracowaliśmy, ale jeżeli zawodnik teraz pluje na naszą federację, to nie mogę obok tego przejść obojętnie.

Radek wynegocjował z nami kontrakt przed walką ze Stanisławem Zaniewskim o pas mistrzowski. Kontrakt obowiązywał na dwa lata, czyli kończy się z końcem 2019 roku. Radek zdobył pas, miał go bronić w październiku 2019 rok, ale nabawił się kontuzji. Później, przed walką w Warszawie, napisał do mnie sms-a, żeby go nie ogłaszać na Warszawę, bo on za te pieniądze na pewno nie będzie walczył.

Spotkaliśmy się w cztery oczy. Radek powiedział, że albo dostanie trzy razy więcej pieniędzy, niż ma obecnie za walkę, albo dostanie dwukrotną podwyżkę i chce walczyć na obu galach.

Powiedziałem: Radek, ale ty masz z nami ważny kontrakt.
Na to usłyszałem coś, czego nie zapomnę. Radek spojrzał mi prosto w oczy i powiedział: Dla mnie ten kontrakt jest tyle wart, co gówno.”

Więcej szczegółów dowiecie z się  z #10 odcinka podcastu – Co w klatce piszczy?.

Zapraszamy do obejrzenia.

Subskrybujcie nasz kanał.

 

Przeczytaj także: Norman Jóźwiak do Normana Parke: Jesteś oszustem i złodziejem!

Kategorie
FENPodcast

Leave a Reply

Powiązane

 • FEN 30
  FEN

  FEN 30: Rozkład jazdy na fightweek

  Sprzedaż biletów na galę FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW sponsorowaną przez Energa Grupa Orlen odbywa się pod linkiem: TUTAJ. Trening medialny Kiedy: Wtorek, 29 września, godzina 12:00 Gdzie: Klub...
 • FEN

  Younsi nowym rywalem Janusza we Wrocławiu

  Younsi ma 36 lat i trenuje na co dzień w klubie UFD Gym. Urodzony w Niemczech zawodnik stoczył 7 zawodowych pojedynków, z których 4 wygrał dwukrotnie nokautując swoich rywali....
 • FEN

  Turyński i Cereyon zamykają kartę walk FEN 30

  Turyński to bohater walki wieczoru gali FEN 1, z której wyszedł zwycięsko pokonując Adama Śleszyńskiego. Zawodnik reprezentujący klub Fighter Wrocław w przeszłości występował pod szyldem federacji GLORY Kickboxing, gdzie...
 • FEN

  Powracający do FEN Lahr skrzyżuje rękawice z Bajorem

  Lahr to stary dobry znajomy FEN, gdyż miał już okazję walczyć pod szyldem federacji podczas FEN 9, gdy mierzył się z Marcinem Zontkiem. „Tajski Czołg” spośród sześciu swoich ostatnich...