Dana White

Dana White: Błachowicz połamał Rockholdowi szczękę!

Sternik organizacji UFC skomentował walkę Jana Błachowicza z Lukiem Rockholdem na UFC 239 w Las Vegas. Polski zawodnik brutalnie znokautował Amerykanina w drugiej rundzie.

Dana White na konferencji prasowej po UFC 239 oznajmił, że Jan Błachowicz połamał szczękę Lukowi Rockholdowi i zastanawia się, czy ten zawodnik nie powinien zakończyć kariery.

Luke Rockhold powinien zastanowić się na zakończeniem kariery. Jego szczęka została dzisiaj połamana przez Błachowicza. To już druga taka sytuacja, kiedy ktoś łamie mu szczękę. Kilka razy był już nokautowany w swojej karierze, miał ostatnio kontuzjowaną nogę. To bardzo odbiło się na nim. Był bardzo dobry zawodnikiem, ale to chyba czas, żeby zakończyć karierę. Teraz wielu chce być modelami- jestem modelem, jestem modelem- mówią. Teraz wszyscy chcą być pierdolonymi modelami. On jednak jest modelem bo pracuje w agencji u Ralpha Laurena.

– powiedział Dana White na konferencji po UFC 239.

Jan Błachowicz znokautował Luke’a Rockholda brutalnie w drugiej rundzie. Polak już w końcówce pierwszej mocno naruszył Amerykanina wysokim kopnięciem na głowę. Rockhold ledwo stał na nogach, ale z pomocą arbitra zszedł zamroczony do narożnika.

Sprawdź także: UFC 239: Błachowicz brutalnie nokautuje Rockholda!

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane