Fabiński
fot. twitter.com/BartoszFabinski

Fabiński: Liczę, że wrócę pod koniec roku

Jeden z naszych reprezentantów w UFC Bartosz Fabiński z powodu kontuzji musiał zrezygnować z czerwcowej gali w Szwecji. Polak liczy na powrót pod koniec roku.

Fabiński nabawił się kontuzji przed sama galą UFC w Sztokholmie. W wywiadzie dla Polsat Sport Bartek przyznał, że wierzy w powrót do oktagonu pod koniec roku.

Rozmawiałem na ten temat z UFC. Powiedziałem, że koniec roku to data, kiedy powinienem być już gotowy do powrotu. Mam nadzieję, że rehabilitacja będzie przebiegała sprawnie i wszystko ułoży się zgodnie z planem. Liczę, że wrócę pod koniec roku, ewentualnie na początek kolejnego

– zdradza Bartosz Fabiński.

Kontuzja wydaje się być dosyć poważna. Reprezentant Berkut WCA Warszawa nie trenuje na pełnych obrotach, treningi na chwilę obecną to tylko lekki rozruch. Zawodnik przeszedł zabieg operacyjny w centrum medycznym MML. Obecnie przechodzi rehabilitację.

Kontuzja dosyć poważna. Zerwany został mięsień piersiowy. Na sali w ostatnim czasie bywam coraz częściej, a to za sprawą rehabilitacji. Na razie jeszcze ciężko nazywać to ruszanie się „treningiem” Zdarza mi się zrobić delikatne tarcze z trenerem Robertem Joczem, żeby po prostu pozostać w ruchu.

Miałem 90 % zerwania, więc było blisko do pełnego. Trzeba było poddać się operacji. Wielki ukłon w stronę moich partnerów – Centrum Medycznego MML oraz Fizjokliniki, z którymi mogłem profesjonalnie przechodzić proces leczenia. Dzięki temu, jak widzicie, wróciłem na salę dosyć sprawnie

– zdradza zawodnik Berkut WCA Team Warszawa.

Cały wywiad z Bartoszem Fabińskim możecie zobaczyć TUTAJ.

Przeczytaj także: Antoni Chmielewski: Zawsze biłem się na wysokim poziomie

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane