Jones chce walki z Błachowiczem
zdjęcie: Sporting News

Jon Jones nie jest zainteresowany trylogią z Cormierem

Mistrz kategorii półciężkiej uciął za pomocą social mediów spekulacje na temat jego potencjalnej walki z Danielem Cormierem.

Jon Jones nie jest obecnie zainteresowany trylogią z Danielem Cormierem. Spekulacje na temat tego pojedynku trwają w najlepsze. Już w tą sobotę Daniel Cormier będzie bronił pasa w rewanżowej walce ze Stipe Miocicem na UFC 241. Jon natomiast swój ostatni pojedynek wygrał na punkty z Thiago Santosem, a opcja trylogii z Cormierem znowu na dobre rozgorzała w mediach.

Za pośrednictwem Twittera mistrz organizacji półciężkiej poucinał wszystkie spekulacje na temat ich rzekomego trzeciego starcia. Mowa tu tylko o kategorii ciężkiej, a co jeśli Cormier zdecydowałby się zejść do niższej dywizji.

Pomimo tego co piszą media, mogę wam zagwarantować, że trzeciej walki nie będzie. Nie ma szans, że on będzie zbijał znowu wagę. Nie ma szans, że stanie naprzeciwko swoim koszmarom, kiedy mierzył się z bestią.

Jestem mistrzem w kategorii półciężkiej przez prawie całą swoją karierę w MMA, a teraz mam iść do wagi ciężkiej, żeby tam rywalizować. Nie jestem narazie tym zainteresowany. Nigdy poważnie nie byłem.

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie przenosin mistrza wagi półciężkiej do królewskiej kategorii. Może być to dobra informacja dla polskich fanów, którzy z niecierpliwością oczekują pojedynku Jona Jonesa z Janem Błachowiczem.

Przeczytaj także: Daniel Cormier: Chcę odejść na własnych warunkach

 

Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane