Masvidal Edwardsa
Zdjęcie: MiddleEasy.com

Jorge Masvidal: Zamierzam rozwalić twarz Edwardsa!

Kilka miesięcy temu, starcie za kulisami pomiędzy Jorge Masvidalem a Leonem Edwardsem, doprowadziło do jednej z najbardziej ekscytujących rywalizacji w tym sporcie.

Po gali UFC w Londynie, Masvidal zareagował na wołanie Edwardsa serią ciosów, zanim interwencja ochrony sprawiła, że ​​kłótnia nie przerodziła się w bójkę. Od czasu tego incydentu Leon domaga się walki z Jorge, choć do tej pory jego prośby w dużej mierze pozostawały bez reakcji.

Po jednogłośnym zwycięstwie nad Rafaelem dos Anjosem w lipcu popularny „Rocky” po raz kolejny słownie zaatakował „Gamebreda” i w sobotnią noc otrzymał dość ostrą reakcję.

„Skopię mu tyłek. Nie będzie to na jego warunkach. Zawsze stanie na moim i to tak bardzo go martwi w środku. On spojrzy na ten wywiad lub ludzie zadzwonią do niego i powiedzą mu, że jest nikim. To ja napędzam ten biznes.”

mówi w wywiadzie

Po czym dodaje:

„Słuchaj mnie, kiedy mówię, że skopię ci tyłek, to tak zrobię”.

Od czasu, gdy odprawił Bena Askrena z rekordowym pięciosekundowym nokautem w swojej ostatniej walce, Masvidal prosi o walkę mistrzowską. Choć teraz zostanie pominięty przez kolegę z drużyny Colby’ego Covingtona, który ma się zmierzyć z mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem pod koniec roku.

Jeśli Jorge zamierza podjąć walkę przeciwko Edwardsowi lub komukolwiek innemu, musi to mieć sens finansowy, aby powrócić do oktagonu bez tytułu na szali.

„Muszę teraz dostać dobrą zapłatę. 16 lat gonię za tym marzeniem o zdobyciu pasa. Myślisz, że pozwolę, żeby jakaś cholerna pluskwa, taka jak ten facet, nawet lekko zepchnęła mnie z drogi? Zdobędę ten pas i wyeliminuję go z powierzchni Ziemi.”

-stwierdza

Leon wysyłając osobistą wiadomość do „Gamebreda”, miał nadzieję, że uzyska odpowiedź.

„Przestań się bać! Spróbuj udowodnić, że jesteś jednym z najlepszych wojowników na świecie. Przestań trzymać się dwóch zwycięskich pasm. Dajmy fanom to, czego chcą. Twierdzisz, że jesteś jednym z najlepszych na świecie, więc udowodnij fanom, że jesteś.”

-powiedział  „Rocky”

Masvidal odpowiedział na wezwanie Edwardsa, zaprzeczając, że kiedykolwiek zaoferowano mu tą walkę. Jednakże obiecał, że w przyszłości ich drogi się skrzyżują.

„Zamorduję tego faceta, kiedy będziemy walczyć. On jest wypierdkiem. Jesteś wypierdkiem Leon i wiesz o tym. Walka odbędzie się, kiedy ja, o tym zadecyduje.”

„Usiądź więc i przyjmij to do wiadomości. Zamierzam rozwalić twarz tego faceta.”

-kontynuuje

Zobacz także: Oezdemir nokautuje i wyzywa do walki Błachowicza

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane