Valntina Shevchenko broni tytuł
Zdjęcie: 17ok.org

Valentina Shevchenko broni tytuł po nudnej walce

Fani UFC z pewnością szybko zapomną o walce wieczoru na gali UFC w Urugwaju. Zarówno Valentina Shevchenko jak i Liz Carmouche nie zachwyciły.

Valentina Shevchenko broni tytuł, ale co prawda bo bardzo nudnym i sennym pojedynku z Liz Carmouche. Walka zdecydowanie przejdzie do tych bez historii.

Pierwsza runda pod dyktando Valentiny, która próbowała coś ugrać w tej rundzie i zaznaczać swoją przewagę. Amerykanka jednak, nie tyle co chciała walczyć, a wręcz jakby unikała konfrontacji z mistrzynią. Kibice bardzo szybko zaczęli okazywać emocje w tym pojedynku „nagradzając” zawodniczki gwizdami.

Druga runda rozpoczęła się podobnie jak i pierwsza. Niewiele się zmieniło, Shevchenko coraz bardziej próbowała narzucać swoja presję, nic jednak z tego nie wynikało. Publika zgromadzona na hali w Montevideo raz po raz pokazywała swoje niezadowolenie z przebiegu pojedynku pań.

Trzecia runda bez zmian jak poprzednie. Przez większość tego starcia przewagę miała Shevchenko, która nawet w pewnym momencie posadziła pretendentkę na plecy, jednak było to bardziej złe ustawienie i utrata równowagi, niż po sile ciosów mistrzyni.

Czwarta i piąta runda to już pełna kontrola zawodniczki z Kirgistanu.

Fani z pewnością szybko zapomną ten pojedynek. Po pięciu rundach Valentina Shevchenko pokonała jednogłośnie na punkty Liz Carmouche.

Przeczytaj także: Oezdemir nokautuje i wyzywa do walki Błachowicza

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane