Jones celuje w Błachowicza
bjpenn

Jan Błachowicz kolejnym do walki o pas? Sternik UFC potwierdza!

Rosną szanse Jana Błachowicza na walkę o pas w UFC.

Jan Błachowicz po pokonaniu Luke’a Rockholda na UFC 239 bardzo zbliżył się do walki o pas wagi półciężkiej.

Po starciu z Amerykaninem, Janek bardzo poprawił swoją aktywność w mediach społecznościowych, nie raz i nie dwa zaczepiając Jona Jonesa. Jak wiemy medialność zawodnika w UFC jest bardzo ważna. Dzięki temu szanse Jana na walkę o pas na pewno trochę wzrosły. Wzrosły one także dlatego, że na chwilę obecną nie ma innego, właściwego rywala dla „Bonesa”. Dominick Reyes oraz Corey Anderson mają już zaplanowane walki, tak więc pozostaje tylko Polak! Tak też uważa sam Dana White!

Myślę, że kolejny rywal to Jan. Dobrze wyglądał w ostatniej walce. Patrząc na to, gdzie znajduje się w rankingu, jest odpowiednim gościem.

-powiedział White w rozmowie z Danem Hardym.

Miejmy więc nadzieję, że słowa sternika UFC nie są tym razem rzucane na wiatr. Każdy śledzący wypowiedzi White’a nie raz i nie dwa mógł zdać sobie sprawę, że jego słowa nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Oby teraz było inaczej.

Data gali, na której mogłoby odbyć się stracie Jana z Jonem to 2 listopada, czyli UFC 244. Obaj zawodnicy napominali właśnie o tej gali w swoich mediach społecznościowych. Trzymajmy więc kciuki by do tego doszło!

Zobacz także: UFC 242 – Karta walk, zapowiedź, gdzie i jak oglądać?

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.