slugfest 17

Slugfest 17 w listopadzie w Gnieźnie!

Kolejna gala organizacji Slugfest odbędzie się w Gnieźnie!

Organizacja Slugfest właśnie zapowiedziała swoją kolejną galę!

Slugfest 17 odbędzie się 15 listopada w byłej stolicy Naszego kraju, Gnieźnie.

Jak zapowiadają sami organizatorzy to wydarzenia ma być największym z dotychczasowych. Na gali zobaczymy aż 10 pojedynków MMA.

Poprzednia gala, Slugfest 16 odbyła się 24 maja w Wągrowcu.

Poniżej krótkie info od organizatorów!

🤝 Łączymy siły z Klub Sportowy Walka Gniezno i wspólnie zorganizujemy dla Was największą do tej pory galę – Slugfest 17 – Walka o Gniezno która odbędzie się już 15 listopada 2019 roku (piątek) w Gnieźnie.

🥊 Na ten dzień planujemy 10 walk w formule MMA. Jedna z nich odbędzie się o puchar Memoriału Pawła Kamińskiego. Na rozpisce nie zabraknie dobrze Wam znanych lokalnych zawodników.

🌟 Walki jak zawsze odbędą się w ośmio kątnej klatce a profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie podkreślą mocny poziom sportowy naszych zawodników.

✍️ Zapisz w kalendarzu datę już dziś i bądź z nami tego dnia w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Mieczysława Łopatki (ul. Sportowa 3 w Gnieźnie) kibicując swoim faworytów!

🙏 Udostępnij posta, niech Twoich znajomych nie ominie informacja o gali👍

 

Gala Slugfest 17 odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Mieczysława Łopatki (ul. Sportowa 3) w Gnieźnie! Zapisujcie sobie miejsce w kalendarzu!

Zobacz także: Tomasz Narkun vs Przemysław Mysiala – Trailer

Kategorie
PolskaSlugfest

Leave a ReplyPowiązane

 • Rafał Haratyk stoczy walkę o pas mistrzowski organizacji ARES FC!

  Rafał Haratyk (16-5-2) stanie przed drugą szansą zdobycia mistrzowskiego tytułu kategorii średniej organizacji ARES FC. Polak zawalczy na zaplanowanej na 23 czerwca gali ARES FC 16, gdzie skrzyżuje rękawice...
 • Gala Babilon MMA 36 odbędzie się w Ostrołęce!

  Organizacja Babilon MMA zorganizuje swoją 36. galę w Ostrołęce. Taką informacje przedstawił lokalny serwis sport.moja-ostroleka.pl. Według podanych tam informacji wydarzenie to miałoby się odbyć już 10 czerwca. Na chwilę...
 • KSW

  KSW 80 – Bonusy!

  Organizacja KSW przyznała bonusy po ostatniej gali. Nagrodzeni zostali: Poddanie Wieczoru: Tom Breese (16-4) Walka Wieczoru: Kacper Koziorzębski (9-5) vs. Borys Borkowski (4-3) Nokaut Wieczoru: Andi Vrtacić (4-1) Walka...
 • Wygrana Daniela Skibińskiego na Cage Warriors 150!

  Daniel Skibiński (19-8) powraca na ścieżkę zwycięstw. Polak pokonał przez jednogłośną decyzję sędziowską Omiela Browna (5-2). Dla Polaka jest to pierwsze zwycięstwo w organizacji Cage Warriors. Jednocześnie przerwał on...

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.