Paweł Jóźwiak Babilon Grzebyk
Zdjęcie: Sportowe Fakty

Paweł Jóźwiak: Kalkulatorom mówimy nie!

Prezes organizacji w ostrych słowach odniósł się do ostatnich rewelacji na temat walki Skibiński vs. Grzebyk.

Paweł Jóźwiak nie krył oburzenia po zachowaniu swojego mistrza Andrzeja Grzebyka, który w jednym z wywiadów odrzucił pomysł walki z Danielem Skibińskim. Prezes ostro zareagował na ostatni wywiad Grzebyka i wypowiedział się w tym temacie w wywiadzie po gali Babilon MMA 10.

Jak chce być mistrzem FEN, to niech się bije z każdym kto mu rzuca wyzwanie. A jak nie chce, to nie oddaje ten pas innym. Jest Szymon Dusza i są inni zawodnicy, którzy nie odmawiają walki. Coś takiego to jest zwykłe cwaniactwo! Nie podoba mi się to, tym bardziej po takiej walce z Fonsecą.

Andrzej jak chce być mistrzem FEN to takie wyzwanie powinien wziąć ot tak, a nie kalkulować i wyzywać jakiegoś małolata. Z całym szacunkiem dla Oniszczuka, no ale mistrz FEN to mistrz FEN. Mi jest za niego wstyd i mam nadzieję, że pójdzie po rozum do głowy i że weźmie tą walkę, a jeśli nie – no to sorry Andrzej oddawaj pas! Jest Szymon Dusza, który nie będzie kalkulował, także kalkulatorom zdecydowanie mówimy nie!

– powiedział Paweł Jóźwiak dla portalu MMA Rocks po Babilon MMA 10.

Na chwilę obecną do walki Grzebyka ze Skibińskim raczej nie dojdzie. Jak poinformował Artur Mazur i potwierdził manager „Skiby” Paweł Kowalik, jego podopieczny stoczy kolejny pojedynek z Marifem Pirajewem.

Przeczytaj także: Marcin Wójcik wraca na zwycięską ścieżkę!

Kategorie
FEN

Leave a Reply

Powiązane