Nate Diaz powrócił do treningów
Zdjęcie: FB Nate Diaz

Wpadka dopingowa Nate’a Diaza! Nie zawalczy na UFC 244

Były pretendent do mistrzostwa wagi lekkiej - Nate Diaz poinformował, że nie zawalczy z Jorge Masvidalem na gali UFC 244.

Zmiana w walce wieczoru nastąpiła na tydzień przed wydarzeniem. Diaz nie zgadza się z wynikami próbek i uważa je za oszustwo.

Nie zawalczę w Nowym Jorku za tydzień, bo powiedzieli mi że testy wykazały iż brałem niedozwolone suplementy. To kłamstwa, żywię się naturalnymi posiłkami. Nie jem nawet mięsa. Więc dopóki UFC, USADA albo ktokolwiek odpowiedzialny za to nie naprawi tego, to nie będę walczyć.  Nie zamierzam grać w ich grę i milczeć, jak sugerowali. Nie chcę, aby moje nazwisko zostało skażone jako oszust, jak te inne skurwysyny, które milczą aż do zakończenia walki, żeby mogli dostać zapłatę. Pierdoleni kłamcy. Nie obchodzą mnie pieniądze tylko duma i dziedzictwo – napisał Diaz na Twitterze.

Według „Daily Sport” UFC już pracuje nad zastępstwem i prawdopodobnie postawi na Leona Edwardsa.

Pojawiły się także informacje, że zostanie zmieniona walka wieczoru i będzie to starcie Kelvina Gasteluma z Darrenem Tillem. Gala UFC 244 już 2 listopada w Madison Square Garden.

Przeczytaj także: Randy Couture w szpitalu! Hall of Famer UFC doznał zawału serca!

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.