Francis Ngannou Tyson Fury
Zdjęcie: lasueur.com

Francis Ngannou ostrzy zęby na walkę z Tysonem Furym!

Postrach wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou rwie się ochoczo do walki z niepokonanym brytyjskim bokserem Tysonem Furym.

Francis Ngannou to postrach kategorii ciężkiej organizacji UFC. Słynący z piekielnie silnego ciosu Kameruńczyk, wycelował swoje rakiety w stronę Tysona Fury’ego. Brytyjczyk ostatnio gościł w WWE i narobił tam sporo szumu swoim występem. Nie przeszło to bez echa, bo chwilę później były, niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej w boksie zapowiedział swój występ w MMA. W jednym z wywiadów Anglik wspomniał Ngannou jako potencjalnego rywala. Na odpowiedź zaproszenia do tańca długo nie musiał czekać.

Rozmawiałem z Mike’em Tysonem i zgodził się mnie trenować do walki z Tobą Tysonie Fury w ringu. Nie bój się Fury. Wyzwałeś mnie do walki, więc teraz musisz to spełnić.

W internecie od razu pojawiło się nagranie, jak Mike Tyson uczy Francisa Ngannou jak uderzać z krótkiego dystansu.

Dana White wyraził niechęć do zorganizowania takiego pojedynku w MMA, ale jak widać Ngannou jest gotowy wybrać się z klatki do ringu. Takie wydarzenie z pewnością przyciągnęłoby wielu fanów na świecie. Nie wiadomo na ile poważnie można traktować te buńczuczne zapowiedzi obydwu zawodników, ale z pewnością łatwiej będzie doprowadzić do tej walki, jeśli Francis Ngannou pokona Stipe Miocicia i zdobędzie pas wagi ciężkiej UFC.

Przeczytaj także: KAMARU USMAN O COVINGTONIE: CZUJĘ SIĘ BARDZIEJ AMERYKANINEM NIŻ ON!

Kategorie
NEWSŚwiat

Leave a Reply

Powiązane