Jacare Souza z pozytywnym wynikiem na koronawirusa
Zdjęcie: mmamania.com

Jacare Souza: Nie zamierzam gadać jak Rockhold

Już jutro w main evencie gali UFC w Sao Paulo dojdzie do walki pomiędzy Jacare Souzą, a Janem Błachowiczem.

Jacare Souza w wywiadzie dla mmafighting.com opowiedział dlaczego zmienił swoją kategorię wagową, wspomniał także o tym, że nie zamierza gadać bzdur jakie przed walką z Janem opowiadał Rockhold.

Zawsze ścinałem za dużo wagi. Jestem dużym gościem w dywizji średniej, to było dobre dla mnie. Spotkałem raz Daniela Cormiera i powiedział mi, że on walczy teraz w „szczęśliwej” wadze. To właśnie jest dla mnie szczęśliwa waga. Jestem w świetnej formie. To wspaniałe.

Walka Jana z Rockholdem pokazała mi, że zamiast gadania, trzeba wykonać dobrą robotę. Nie możesz gadać za dużo, zanim cokolwiek zrobisz.

Rockhold gadał dużo głupot o Thiago Marettcie. Marretta wykonał wspaniałą robotę w wadze półciężkiej. Luke wypowiadał się o nim bez szacunku. Gadał za dużo bzdur i zapłacił za to.

– powiedział Jacare dla mmafighting.com.

Jacare Souza zapytany także o to czy nie widzi problemu rywalizacji z cięższymi zawodnikami – odpowiedział, że zawsze lubił i mierzył się z większymi. Nie widzi żadnego problemu w rywalizacji w cięższej wadze.

Zawsze świetnie mi szło z cięższymi przeciwnikami. Rywalizowałem z takimi w jiu-jitsu. Nie ma problemu  z cięższymi ode mnie. Nie będzie także tym razem. Jestem w świetnej formie. Zaskoczę wielu ludzi, idę tam wykonać dobrą robotę.

– zapowiada Brazylijczyk przed jutrzejszą galą UFC w Sao Paulo.

Walkę Jana Błachowicza z Jacare Souzą będziecie mogli zobaczyć na antenach Polsatu od godziny 2:00.

Przeczytaj także: Michał Włodarek zmierzy się z niepokonanym Chorwatem na KSW 52!

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.