Michał Włodarek
Zdjęcie: Sportowe Fakty

Silny Chorwat rywalem Michała Włodarka na KSW 52!

Nie z Michałem Andryszakiem jak pisaliśmuy początkowo będzie mierzył się Michał Włodarek. Jego rywalem będzie niepokonany chorwacki zawodnik, Srđan Marović.

Silny Chorwat, a przede wszystkim niepokonany do tej pory w żadnym pojedynku zawodowym będzie rywalem Michała Włodarka na KSW 52. W rozmowie naszej redakcji z managerem Srdana i dyrektorem sportowym KSW Wojsławem Rysiewskim udało się nam potwierdzić, iż jest to oficjalna wiadomość.

Michał Włodarek wraca do KSW po dłuższej przerwie. „Komar” ostatni raz mierzył się trzy lata temu z Michałem Kitą i musiał niestety uznać wyższość doświadczonego przeciwnika. Od tamtej pory Włodarek nie występował w żadnych innych pojedynkach. Niedawno gruchnęła wiadomość o zestawieniu rewanżu Włodarek vs. Andryszak. Do tego zestawienia jednak nie dojdzie.

Rywalem Michała będzie młody i utalentowany Chorwat, Srđan Marović. Chorwacki zawodnik w dotychczasowej swojej karierze wszystkie walki wygrywał, żadnej nie przegrał. jego rekord to do tej pory to cztery zwycięstwa z rzędu. Marović w swoim ostatnim pojedynku pokonał Remisa Terelugova. 29-latek wszystkie swoje pojedynki kończył przed czasem.

Przeczytaj także: Jacare Souza: Nie będę gadał jak Rockhold

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane