Johnny Walker wyzywa Jana Błachowicza

Johnny Walker wyzywa do walki Jana Błachowicza!

Butny Brazylijczyk po obejrzeniu walki Jana Błachowicza z Ronaldo Souzą nie był zachwycony postawą Polaka i wyzwał go do walki.

Johnny Walker zaprasza do walki Jana Błachowicza. Brazylijczyk po walce Polaka z Jacare Souzą garnął się jak zły do bójki. Trzeba przypomnieć, że styl zwycięstwa Janka z Jacare nie należał do najlepszych. Reprezentant Berkut WCA Warszawa wygrał niejednogłośnie na punkty po dość nudnym pojedynku.

Nie widziałem w nim wyjątkowego. On jest teraz moim celem. Złamię go.

Takie słowa padły z ust Walkera. Brazylijczyk w ostatnim pojedynku przegrał z byłym pogromcą Jana Błachowicza, Coreyem Andresonem. Sklasyfikowany poza pierwszą 10-tką Johnny Walker będzie pewnie się ubiegał o pojedynek z “Cieszyńskim księciem”, ale na ile realne jest te starcie nie wiemy. W zasięgu Jana Błachowicza na pewno będą teraz Anthony Smith i Corey Anderson.

Johny Walker do UFC wszedł głośno i szybko. Pokonał między innym znanego szerszej publice Khalila Rountree i Mishę Cirkunova. Odgrażał się i celował często w Jona Jonesa, Anderson jednak na gali UFC 244 szybko ustawił go w szeregu.

Jan Błachowicz raczej nie będzie zainteresowany walką z Johnnym Walkerem. Ewentualna wygrana z Brzylijczykiem nie da mu nic, a porażka definitywnie oddali go od walki o pas z Jonem Jonesem.

Przeczytaj także: Norman Parke chce iść w bój na gołe pięści. 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane