Norman Parke Brudna dziwka Gamrot
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

Norman Parke chce iść w bój na gołe pięści!

Mistrz organizacji KSW jest znany z tego, że szuka wielu wyzwań poza polską organizacją. Tym razem zarzucił sieci na BKB, czyli walki na gołe pięści.

Norman Parke chce iść w bój w walce na gołe pięści. Organizacja BKB zawita niebawem do Irlandii, i jednym z chętnych na ten event jest mistrz kategorii lekkiej KSW. Irlandczyk z północy wskazał już nawet swoich dwóch ewentualnych przeciwników.

Chciałbym walczyć z Jasonem Knightem lub Diego Sanchezem w BKB. Myślę, że bym to polubił. Robią to niedaleko od mojej ulicy.

Norman Parke nie pierwszy raz robi zakusy na walki w innych organizacjach. Po chwilowym odejściu z KSW, 27-latek z Bushmills miał walczyć w Bellatorze. Do jego występu jednak nie doszło z powodu problemów wizowych. Po zdobyciu pasa w Walce z Marcinem Wrzoskiem Norman rzucił pomysłem na zestawienie mistrzów Bellatora i KSW, ale trzeba jednak przyznać, że jest to mało prawdopodobne do zrealizowania.

Pojedynek z Jasonem Knightem też wydaje się mało prawdopodobny do zrealizowania. Amerykanina w zeszłą sobotę pokonał Artema Lobova i raczej nie odejdzie z BKFC do innej organizacji.

Diego Sanchez natomiast sam nie określił się w temacie swojej przyszłości, być może przedłuży kontrakt z UFC, lub zmieni organizację Dany White’a na Bellatora. Wszakże nikłe szanse, że przyleci do Irlandii na potyczkę z mistrzem KSW.

Przeczytaj także: Jan Błachowicz po niemrawej walce pokonuje Jacare Souze! 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane