Logan Paul
Zdjęcie: TMZ

Logan Paul w UFC? Tyron Woodley: Nie będę zaskoczony!

Tyron Woodley uważa, że amerykański gigant​ złoży propozycję walki YouTuberowi Loganowi Paulowi!

Popularny Logan Paul walczył ostatnio z KSI w meczu bokserskim i przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziów. Po walce KSI zasugerował, żeby Logan przeniósł się do MMA, aby zmierzyć się z CM Punkiem. Paul w wywiadzie dla TMZ, powiedział, że ​​jego celem jest walka z byłym mistrzem wagi ciężkiej WWE. Bukmacherzy otworzyli nawet linię zakładów dla potencjalnego pojedynku pomiędzy Loganem a CM Punkiem.

Tyron Woodley stwierdził, że przejście Paula do MMA jest właściwym posunięciem. Były mistrz dywizji półśredniej nakłania UFC do zorganizowania walki Logana z CM Punkiem.

„Walka Paula z CM Punkiem może się wydarzyć. Szczerze mówiąc, kiedy UFC zakontraktowało CM Punka, nie wiem, dlaczego nie zakontraktowali też Logana Paula”

-powiedział “The Chosen One” w programie TMZ’s “The Hollywood Beatdown”.

„Ludzie, którzy oglądają filmy Logana Paula, interesują się także UFC. Ma on wielu fanów, to świetna okazja. Wygląda na wysportowanego, to zapaśnik Dywizji I. Jest zwariowany i będzie dużo gadał, więc konferencje prasowe będą szalone. Nie będę zaskoczony, jeśli w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, dowiemy się o tym, że Paul podpisał kontrakt z UFC.”

Przeczytaj także: Charles Oliveira twierdzi, że jest gotowy na wielkie wyzwania!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane