Masvidal reaguje na zakończenie kariery przez Diaza
Zdjęcie: metro.co.uk

Jorge Masvidal reaguje na zakończenie kariery przez Nate’a Diaza

Po walce "gangsterów" na UFC 244 jeden z nich, a mianowicie Nate Diaz postanowił zakończyć karierę.

Jorge Masvidal, który rzekomo odesłał go na emeryturę napisał na swoich social mediach kilka słów w stronę zawodnika ze Stockton.

Słyszałem, że to może być prawda. To była dobra zabawa dzielić z Tobą klatkę. Jeśli kiedykolwiek znowu to poczujesz, będę na Ciebie czekał. Dopóki jednak to się nie stanie, idę załatwić ten papier.

Po takim wpisie można wnioskować, że po trzech wiktoriach z rzędu Masvidal ruszy po zdobycie pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej. Początkowo dużo mówiło się o rewanżu Diaza z Masvidalem, ale Dana White szybko wybił ten pomysł z głowy zawodnikom.

Jeśli wieść o tym, że Nate Diaz zakończył karierę okaże się rzeczywiście prawdziwa, to będzie to ogromny cios dla fanów MMA na całym świecie. Młodszy z braci Diaz zawsze dawał ekscytujące pojedynki i nie odmawiał walki żadnemu zawodnikowi. O Diaza ostatnio upominał się również Dustin Poirier.

Do pojedynku z Dustinem miało dojść ponad rok temu, jednak „Diamond” przez kontuzje musiał zrezygnować z tego starcia. Jeśli Nate zdecyduje się na powrót, to wiele wskazuje na to, że to właśnie Dustin Poirier może być jego kolejnym rywalem.

Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwość, zobaczymy czy rzeczywiście brat Nicka Diaza definitywnie zrezygnował z kariery MMA.

Przeczytaj także: Khabib Nurmagomedov stawia warunek Mcgregorowi w kwestii potencjalnego rewanżu!

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane