Conor Khabib Ranking
mmajunkie

Khabib Nurmagomedov stawia warunek do rewanżu McGregorowi!

Khabib Nurmagomedov zapewnia, że da rewanż Irlandczykowi, jednak pod pewnymi warunkami.

Khabib Nurmagomedov powiedział w piątek, że Conor McGregor będzie musiał wygrać 10 walk z rzędu, aby zasłużyć na rewanżowy pojedynek.

McGregor (21-4 MMA, 9-2 UFC) nie walczył od czasu, gdy Nurmagomedov (28-0 MMA, 12-0 UFC) pokonał go przez poddanie w październiku ubiegłego roku.

Irlandzki zawodnik w zeszłym miesiącu nakreślił swój plan dwóch walk prowadzących do rewanżu z mistrzem. To jednak nie przekonuje Khabiba.

Co się tyczy rewanżowej walki walki o pas w UFC; Pamiętam, że miałem dziewięć lub dziesięć pojedynków. Jeśli wygra 10 walk z rzędu, to jest to całkowicie możliwe.

– powiedział Nurmagomedov.

Nurmagomedov dodaje, że jest w trakcie negocjacji, aby następnie walczyć z Tonym Fergusonem, ale chce go raczej w Nowym Jorku niż w preferowanym przez UFC Las Vegas.

To dlatego, że nie zgadza się z decyzją Komisji Lekkoatletycznej o nałożeniu grzywny i zawieszeniu go po walce z McGregorem.

Zaproponowali mi walkę w Las Vegas w marcu, ale powiedziałem im, że jeśli [komisja] oficjalnie przeprosi mnie za ten incydent 6 października 2018 roku, to będę tam walczył. Jeśli nie, to mogą mnie zestawić na innej gali. O ile wiem, planują w kwietniu galę gdzieś w Nowym Jorku, więc mówię, że jestem gotowy na kwiecień lub marzec, jeśli Las Vegas przeprosi.

Czy Waszym zdaniem Khabib ma rację i McGregor powinien wygrać kilka walk zanim dostanie rewanż?

Zobacz także: Wyniki ważenia przed UFC w Moskwie

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane