Khabib Nurmagomedov Tony Ferguson
Zdjęcie: MMA Fighting

Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson – poznaliśmy datę pojedynku!

Wszystko wskazuje na to, że po raz piąty zostanie zestawiony pojedynek Khabiba Numragomedova z Tonym Fergusonem!

Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson – do tego pojedynku dojdzie 18 kwietnia 2020 roku. Panowie już cztery razy byli ze sobą zestawiani, jednak za każdym razem plany krzyżowały kontuzje lub inne historie. Jak Donosi Brett Okamoto walka pomiędzy jednym i drugim jest bardziej niż pewna.

Walkę także potwierdził manager Rosjanina, Ali Abdelaziz.

No to ruszamy. Mistrz podpisał umowę na walkę przeciwko Tony’emu Fergusonowi. Ten człowiek prosił o skopanie tyłka, a teraz dostanie to o co prosi 18 kwietnia, orzeł wyląduje jeszcze raz na Brooklynie. Ten pojedynek jest dla fanów.

Do pojedynku między Khabibem i Tonym dojdzie prawdopodobnie na gali UFC 248 w Barclays Center. Od czasu, kiedy obydwaj wypadli przez kontuzje, jeden i drugi stoczyli sporo pojedynków. Nurmagomedov zdobył pas kategorii lekkiej w walce z Alem Iaquintą. Następnie w spektakularny sposób odprawił Conora McGregora i poradził sobie z Dustinem Poirierem.

Tony Ferguson borykał się przez pewien czas z problemami rodzinnymi. „El Cucuy” był mistrzem kategorii lekkiej po zwycięstwie nad Kevinem Lee. Ten tytuł został mu jednak odebrany ze względu na długo pauzę od występów. W ostatnim pojedynku na UFC 238 rozprawił się z Donaldem Cerrone.

Czy tym razem uda w końcu się zapędzić tych dwóch do klatki? Nie uwierzymy, dopóki nie zobaczymy ich w środku octagonu. Tak prawdopodobnie odpowiada większość fanów  na świecie w przypadku tego zestawienia.

Przeczytaj także: Jon Jones zmierzy się z Dominickiem Reyesem

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.