Martin Lewandowski krytycznie o występie Pudzianowskiego

Martin Lewandowski krytycznie o występie Mariusza Pudzianowskiego na KSW 51

Sternik organizacji KSW zabrał głos po udanej gali KSW w Zagrzebiu i skomentował dość obszernie postawę Mariusza Pudzianowskiego w walce z Erko Junem.

Martin Lewandowski krytycznie wypowiedział się na temat występu Mariusza Pudzianowskiego podczas gali KSW 51 w Zagrzebiu. Współwłaściciel KSW przyznał, że nie podoba mi się rozwój „Pudziana” i zamierza poważnie porozmawiać o przyszłości z samym zawodnikiem.

Chciałbym, żeby Mario jeszcze z nami powalczył ze 2-3 lata i żeby nie odpuszczał po prostu. Nie wiem, czy zignorował sobie po prostu część tych przygotowań, czy sobie odpuścił u tego Erko. Wygrał zasłużenie, ale jednak ludzie oczekują po takiej gwieździe, że to będzie jednak coś bardziej emocjonującego.

Czeka nas poważna rozmowa. Powiem po prostu, co myślę. Tak i jemu będę o tym wspominał. Trzeba ruszyć dupę w inną stronę. Może coś w składzie trenerskim coś trzeba pozmieniać. Nic do chłopaków nie mam. Zresztą z Arbim i innymi ludźmi się dobrze znam, ale trzeba być realistą, a nie się po prostu klepać po plecach i mówić, że jest wszystko dobrze, jak nie jest dobrze.

– powiedział Martin Lewandowski w rozmowie z mma.pl po gali KSW 51.

Martin Lewandowski zdradził także, że będzie chciał z Mariuszem porozmawiać na temat jego przygotowań do walki i teamu. Czy to oznacza, że Pudzianowski niebawem zmieni barwy i zacznie szukać nowego klubu?

Pochwały natomiast zebrał Erko Jun, który trzeba oddać walczył dziennie i pewnym momencie był bliski zakończenia tego pojedynku.

Moim zdaniem Erko się bardzo dobrze spisał. Pokazał się z kapitalnej strony. Nawet nie techniczne nawet żadne umiejętności, żadne doświadczenie Mariusza nie zaważyło tylko po prostu kilogramy. I tu nie ma co gadać.

– chwalił w wywiadzie dla mma.pl Erko Juna Martin Lewandowski.

Przeczytaj także: Mariusz Pudzianowski zatłukł „młotkami” Erko Juna na KSW 51

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane