Martin Lewandowski o sytuacji Gamrota

Martin Lewandowski o dalszej sytuacji Mateusza Gamrota w KSW

Sytuacja z byłym mistrzem dwóch kategorii wagowych i KSW wydaje się nadal nierozstrzygnięta. Na chwilę obecną sprawą zajęli się prawnicy polskiej organizacji.

Martin Lewandowski zdradził w wywiadzie dla mymma.pl jak na chwilę obecną wygląda sytuacja pomiędzy Mateuszem Gamrotem, a KSW. Wszystko wskazuje na to, że zgodny na chwilę obecną nie ma i nie prędko zobaczymy „Gamera” w polskiej organizacji, jeśli w ogóle zobaczymy.

Przedstawiamy Mateuszowi kolejne propozycje walk. Gdzieś one są zawieszone. Zaczął i trochę tę piłkę gdzieś tam odbija. Moim zdaniem w słaby sposób. Należy nam się po tylu latach jakieś dobre potraktowanie. Podałem przykład kilku zawodników, którzy potrafili się z klasą rozstać. My też mamy to widmo UFC i to nie jest nowa rzecz, tylko żyjemy z tym od dekady, więc potrafimy wokół tej sytuacji działać. Mamy się dobrze z UFC na karku.

– stwierdził Martin Lewandowski w wywiadzie.

Sternik KSW wskazał Mateusza Gamrota odpowiedzialnego za całą sytuację z organizacją. Lewandowski uważa, rozwiązanie kontraktu z KSW przez media nie był najlepszym pomysłem Poznaniaka.

Tutaj głównym winowajcą jest niestety Mateusz, bo wszczął jakąś taką dziwną politykę rozmowy z nami przez media. Ja się dowiaduję z wywiadów, jakie on ma plany. Moim zdaniem jest to trochę dziecinne, że w ten sposób rozgrywa sytuację.

My mamy kontrakt z nim i zamierzamy go realizować. Odniosę się do innych zawodników w innych organizacjach, nie mówiąc o konkretach, też respektujemy wszystkie kontrakty. Nigdy, naprawdę nigdy nie złamaliśmy żadnego zapisu.

– zdradza włodarz KSW.

Martin Lewandowski wyznał także, że nie wie na jakim etapie obecnie znajduje się teraz sytuacje z byłym mistrzem KSW Mateuszem Gamrotem. Sprawę przejęli prawnicy, którzy rozmawiają z nim w imieniu organizacji.

Naprawdę żadna z osób nie załatwiła tego w tak kiepski sposób, jak robi to Mateusz. Więc sprawa jest teraz, tak lekko powiem, na ostrzu noża, bo rozmawiają teraz prawnicy. Ja już nawet nie wiem, co się dzieje, na jakim to jest etapie.

– przyznał Martin Lewandowski.

Cały wywiad z Martinem Lewandowskim możecie obejrzeć TUTAJ.

Przeczytaj także: KAROLINA KOWALKIEWICZ ZAPOWIADA POWRÓT DO AKCJI!

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane