Nate Diaz rewanż
Zdjęcie: UFC

Nate Diaz: Pier***** ten rewanż! Wychodzę…

Kilka dni po zakończeniu UFC 244, a wciąż nie milkną echa pojedynku pomiędzy Nate'em Diazem, a Jorge Masvidalem.

Nate Diaz prawdopodobnie przestał być zainteresowany opcją rewanżu z Jorge Masvidalem. Młodszy z braci Diaz w dosadnych słowach skomentował, że nie myśli o rewanżu, ba pojawia się nawet opcja zakończenia kariery?!

Pierdolić ten rewanż. To gówno się skończyło zanim zdążyło się zacząć. Jadę teraz na wycieczkę. Pokojowo wychodzę z tej gry!

Ciężko odnieść się do wpisu Stocktończyka, ale czy to może oznaczać zakończenie kariery jednego z najbardziej doświadczony zawodników w UFC? Oby nie. Nate Diaz to wciąż ogromna marka na świecie i wielu fanów z pewnością ostrzy sobie zęby nie tylko na rewanż z Masvidalem, ale także na trylogię z Conorem McGregorem.

Nate Diaz w swojej karierze toczył boje z samą światową czołówką i nigdy nie unikał wyzwań. Największą sławę i popularność przyniosło mu oczywiście pokonanie Conora McGregora, a następnie rewanż z Irlandczykiem. Wielu fanów MMA na świecie kojarzy Nate’a także przez jego starszego brata Nicka Diaza. Bracia ze Stockton słynęli bardzo często z kontrowersyjnych zachowań na konferencjach prasowych, podczas walk, czy też po.

Na chwilę obecną ciężko stwierdzić czy jest to zakończenie kariery przez Nate’a Diaza czy po prostu kolejna dłuższa przerwa od MMA.

Przeczytaj także: JON JONES WSKAZAŁ Z KIM ZMIERZY SIĘ W KOLEJNEJ OBRONIE PASA!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane