Oli Thompson
Zdjęcie: mmafighting.com

KSW 51: Denis Stojnic wypada z rozpiski! Oli Thompson powraca do KSW!

Denis Stojnic wypadł z karty walk KSW 51. Zastąpi go Oli Thompson.

Karta walk KSW 51 po raz kolejny uległa zmianie – Denis Stojnic nie zawalczy z Ante Deliją w Zagrzebiu. Włodarze KSW znaleźli jednak zastępstwo i do okrągłej klatki KSW powróci Oli Thompson.

Denis Stojnic to były zawodnik UFC. W 2009 roku stoczył dla największej organizacji MMA na świecie dwie walki. Najpierw został znokautowany przez Caina Velasqueza a następnie poddał go Stefan Struve. Następnie walczył w mniejszych organizacjach z bardzo przeciętnymi rywalami. Jedynymi wartościowymi przeciwnikami byli Ricco Rodriguez oraz Christian M’Pumbu. Należy jednak zaznaczyć, że w momencie toczenia walk nie znajdowali się w zbyt dobrej formie.

Thompson stoczył w KSW cztery walki. Przegrywał z Karolem Bedorfem oraz Mariuszem Pudzianowskim, z kolei wygrał z Kamilem Walusiem oraz z Michałem Włodarkiem. Ostatnia wygrana mogła mieć jednak gorzki posmak, gdyż „Komar” został zdyskwalifikowany. „The Spartan” pokonywał też dwukrotnie Kamila Bazelaka.  Podobnie jak Stojnic, miał za sobą epizod w UFC. W pierwszej walce znokautował go Shawn Jordan, w drugiej przegrał zaś z aktualnym mistrzem KSW, Philem de Friesem. Stoczył także dwie walki dla Bellatora, jednak i tutaj nie zdołał odnieść zwycięstwa. Trzeba jednak zaznaczyć, że trafił na wymagających rywali i weteranów UFC. W debiucie znokautował go Matt Mitrione a w kolejnej walce wypunktował go Chieck Kongo.

Czy Waszym zdaniem po gali KSW 51 Denis Stojnic dostanie szansę debiutu w największej organizacji MMA w Polsce?

Zobacz także: KSW 51 – pakiet informacji dla fanów.

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane