Piotrus Strus ACA
fot. facebook.com/acamma1/

Piotr Strus idzie po zwycięstwo! Zapowiedź walki wieczoru na gali ACA 101 [WIDEO]

Już za tydzień w Warszawie oficjalna ceremonia ważenia zawodników w przededniu gali ACA 101. Tymczasem organizacja publikuje drugą część zapowiedzi wideo z udziałem Polaków. W pierwszej odsłonie zobaczyliśmy Daniela Omielańczuka. Teraz czas na Piotra Strusa, bohatera walki wieczoru.

Piotr Strus ma na swoim koncie już 22 zawodowe walki w formule MMA, w tym 14 zwycięstw.

W piątek – 15 listopada – do klatki ACA wejdzie po raz dziewiąty, ale to będzie jego pierwsza walka wieczoru. Strus jest Warszawiakiem, dlatego podczas walki wieczoru można spodziewać się gromkiego dopingu.

Ponadto zawodnik przyzwyczaił fanów do gwałtownych zwrotów akcji podczas swoich pojedynków i efektownych wymian cisów. Warto przypomnieć, że za ostatnią walkę w Warszawie Strus zainkasował bonus w wysokości 10. 000 dolarów.

Do każdego rywala podchodzę w ten sposób, że to jest najcięższy rywal w mojej karierze, co pozwala mi dobrze się przygotować

– zapewniał Strus podczas niedawnej konferencji prasowej.

Rywalem Polaka będzie Vitaliy Nemchinov, który ma na swoim koncie aż dziesięć zwycięstw z rzędu. Rosjanin pierwszą porażkę do swojego rekordu dopisał dopiero podczas czerwcowej gali w Łodzi, ulegając niepokonanemu dotychczas Brazylijczykowi, Rodolfo Vieira.

Zapowiedź wideo walki Piotra Strusa przed ACA 101:

Przeczytaj także: KSW 51: Denis Stojnic wypada z rozpiski! Oli Thompson powraca do KSW!

Kategorie
ACANEWS

Dodaj komentarz

Powiązane