Erko Jun Pudzian
fot. twitter.com/KSW_MMA

Erko Jun: Chcę zobaczyć jak Pudzian będzie radził sobie z moimi ciężkimi ciosami

Już za kilkanaście godzin dojdzie do pojedynku, który elektryzuje wielu kibiców w Polsce, mianowicie do starcia Erko Juna z Mariuszem Pudzianowskim.

Erko Jun w wywiadzie dla portalu bloodyelbow.com jest pewny siebie i przekonany o swoim sobotnim zwycięstwie z Mariuszem Pudzianowskim. 29-letni Bośniak jednak nie lekceważy Pudziana i jest przygotowany na to co Mariusz wniesie do klatki.

Ja wiem o tym, że Pudzian zawsze sprowadza rywali do parteru i tam ich bije z góry, ale ja nad tym ciężko pracowałem. Pracowałem nad tymi sytuacjami od początku moich walk. Wiem, że większość zawodników będzie chciało iść ze mną do parteru po otrzymaniu moich silnych ciosów. Najlepiej jest być przygotowanym na wszystko. Poprawiłem cała moją grę przed tym pojedynkiem. Kiedy drzwi od klatki się zamkną, zabije albo zostanę zabitym.

– przewiduje Erko Jun przed walką z Pudzianem.

Erko Jun zdaje sobie sprawę z jakiego kalibru zawodnikiem walczy, ale także jedną z legend polskiego MMA.

Ja wiem, że Pudzian to zwierzę i zupełnie inny typ zawodnika od tych, z którymi wcześniej walczyłem. Ten pojedynek to będzie dla mnie ogromne wyzwanie. Ta walka może rozegrać się na wiele sposobów, jednak jestem ciekawy, jak Pudzian poradzi sobie z moimi ciężkimi ciosami. On nigdy nie był znokautowany, jestem przekonany, że w klatce będą fajerwerki.

– zapowiada 29-letni Bośniak z UFD Gym.

Jun nie czuje żądnej presji przed pojedynkiem na nowym terenie dla siebie, a przede wszystkim dla organizacji KSW.

Kiedy ja myślę o tym, że będę w walce wieczoru na KSW w nowym miejscu i kraju, to nie czuję zbytnio jakiejś presji. Może pojawić się lekki stres kiedy wejdę do hali – to pewne. Nie będę jednak o tym myślał. Chcę wysłać wiadomość, że nie jestem tutaj, żeby grać w jakieś gierki. Dużo ludzi nadal we mnie nie wierzy, ze względu na to z jakimi przeciwnikami mierzyłem się wcześniej. Jednak zawsze daje z siebie wszystko i robię to, co zapowiadam, że zrobię. Będę szedł i wciąż szokował świat.

– mówi bardzo pewny siebie przed sobotnim pojedynkiem Erko Jun.

Walka pomiędzy Erko Junem, a Mariuszem Pudzianowskim odbędzie się już w tą sobotę na gali KSW 51 w Zagrzebiu.

Przeczytaj także: PIOTR STRUS IDZIE PO ZWYCIĘSTWO! ZAPOWIEDŹ WALKI WIECZORU NA GALI ACA 101 [WIDEO]

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane