UFC on ESPN 7 Muradov
Muradov, Image: 461100189, License: Rights-managed, Restrictions: Při použití tohoto snímku povinnost uvést kredit ve formě: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia, Model Release: no, Credit line: Profimedia, CNC, Dominik Bakeš

UFC on ESPN 7: Makhmud Muradov nowym rywalem Trevora Smitha

Alonzo Menifield musiał wycofać się z walki z Trevorem Smithem. Zastąpi go Makhmud Muradov.

Na gali UFC on ESPN 7 Makhmud Muradov stoczy drugą walkę dla największej organizacji MMA na świecie.

Muradov zadebiutował na gali UFC on ESPN+ 18 i wypunktował Alessio Di Chirico. Aktualnie znajduje się na fali  dwunastu wygranych. Walczył m.in dla takich  organizacji jak Oktagon czy XFN. Co ciekawe, dwukrotnie przegrywał z Maciejem Różańskim a także z pierwszym pogromcą Jana Błachowicza, Marcinem Krysztofiakiem. Muradov przez Floyda Mayweathera najlepszym zawodnikiem MMA na świecie, choć z pewnością więcej było w tym kurtuazji w kierunku zaprzyjaźnionego zawodnika niż szczerej opinii.

Smith walczy w UFC od 2013 roku. W największej organizacji MMA na świecie stoczył jedenaście walk. Pięć walk rozstrzygnął na swoją korzyść, sześć razy musiał uznawać wyższość rywali. Dwie ostatnie walki nie poszły po myśli Smitha i niewykluczone, że walka z Muradovem będzie także walką o przetrwanie w UFC.

W głównej walce gali UFC on ESPN 7 zawalczą Alistair Overeem i Jairzinho Rozenstruik. Pierwotnie rywalem „Reema” miał być Walt Harris, jednakże wycofał się ze starcie ze względu poważnych problemów w życiu osobistym. Na karcie walk zobaczymy także starcie Bena Rothwella i Stefana Struve’a, natomiast Mickey Gall podejmie Carlosa Condita.

Czy Waszym zdaniem na gali UFC on ESPN 7 Muradov dopisze do swojego konta kolejną wygraną?

Zobacz także: Darren Till chętny na pojedynek z Yoelem Romero

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane