Kowalkiewicz Xiaonan

Doniesienia: Karolina Kowalkiewicz zmierzy się z Yan Xiaonan na UFC w Auckland

Reprezentantka Shark Top Team prawdopodobnie zmierzy się z niepokonaną w UFC zawodniczką z Chin.

Jak donosi Raphael Marinho z Combate, Karolina Kowalkiewicz zmierzy się w kolejnym pojedynku z Yan Xiaonan na UFC w Auckland, ale kontrakty na walkę nie zostały jeszcze podpisane.

Yan Xiaonan i Karolina Kowalkiewicz zmierzą się ze sobą 23 lutego na gali UFC w Auckland w Nowej Zelandii. Kontrakty na ten pojedynek nie zostały jeszcze podpisane.

Karolina Kowalkiewcz stanie przed niezwykle trudnym zadaniem w postaci powstrzymania będącej na fali Yan. Polska zawodniczka na chwilę obecną nie ma najlepszej passy. Łodzianka przegrała 3 pojedynki z rzędu, a ten może się okazać o być albo nie być w organizacji UFC. W ostatnim pojedynku 35-letnia Polka została rozstrzelana na dystansie 3 rund przez Alexę Grasso.

Yan Xiaonan z kolej na odwrót, zawodniczka z Chin jest niepokonana pod sztandarem UFC. W swojej karierze poniosła tylko jedną porażkę, ale było to aż 9 lat temu i w tym pojedynku to zawodniczka z Chin będzie faworytką. Chinka w ostatniej walce pokonała Angelę Hill, która jako pierwsza była przymierzana do walki z Polka.

Jest to nieoficjalne zestawienie Kowalkiewicz i Xiaonan. Czekamy na oficjalne potwierdzenie UFC.

Przeczytaj także: Typowanie KSW 52 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.