Gamrot vs Parnasse

Maciej Kawulski: Gamrot boi się bić z Parnassem

Powoli opada kurz po gali KSW 52 w Gliwicach. Z kapitalnej strony pokazał się po raz kolejny Salahdine Parnasse. Wielu fanów chciałoby ujrzeć walkę Francuza z Mateuszem Gamrotem.

Maciej Kawulski zabrał głos w temacie ewentualnej potyczki Gamrota z Parnassem. W wywiadzie dla mma.pl współwłaściciel KSW przyznał, że w potencjalnej walce wygrał by zawodnik z Francji.

Teraz zdaje sobie sprawę, że gdyby na przykład pojedynek z Parnassem przebiegł jak to, to nie miałby już argumentów do jakichś rozmów, które próbuje toczyć – i myślę, że się boi zwyczajnie bić z Parnassem. I ja go nawet rozumiem. Natomiast nasze wezwanie do walki jest aktualne. Jeżeli chce wyzwań sportowych, to jest to najwyższe możliwe wyzwanie sportowe.

– powiedział Maciej Kawulski.

Sternik KSW powiedział również, że Mateusz Gamrot miałby także spore problemy z pokonaniem Ivana Buchingera. Słowak na dystansie pięciu rund został niemiłosiernie rozstrzelany przez obecnego mistrza wagi piórkowej KSW.

Myślę, że Gamrot miałby ciężki problem nawet z takim Buchingerem, bo to jest przeciwnik, który podobnie do niego walczy. Jest takim konsekwentnym rzemieślnikiem jak Gamrot, który idzie po swoje, próbuje iść po swoje, przynajmniej z tych walk, które oglądałem, takim mi się mieni

– stwierdził Kawulski.

Przeczytaj także: Tomasz Narkun przyjmuje wyzwanie od Scott Askhama

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.