Conor McGregor wyśmiał Masvidala
Zdjęcie: wwos.nine.com.au

Conor McGregor wyśmiał Jorge Masvidala po UFC 246: A jakie miał gacie na sobie?

Jorge Masvidal pojawił się na UFC 246 i liczył na wyzwanie od Conora tuż po walce z Cerrone. Irlandczyk nie wywołał go do tablicy w oktagonie, natomiast zabrał głos na konferencji prasowej tuż po pojedynku.

Conor McGregor wyśmiał Jorge Masvidala tuż po swoim pojedynku z Donakcem Cerrone na konferencji prasowej. Masvidal robił wszystko, żeby skierować oczy Irlandczyka w swoją stronę, jednak niezbyt mu się to udało. Conor zabrał dopiero głos, kiedy został zapytany przez dziennikarzy.

To było durne. Nie wiem. To było dziwne. Mam na to wyjebane.

A jakie miał gacie na sobie? Rozumiecie ten absurd? Co to za pojebany pomysł. Nie wiem, o co tu kurwa chodzi?! Babki w Irlandii oglądają w takich szlafrokach opery mydlane przed telewizorem. Moja opiekunka do dzieci nosi takie coś, więc nie wiem, co to miało oznaczać.

– odniósł się do ubioru Jorge Masvidala, który założył szlafrok, podobny do tego w którym prezentował się Conor przed walką z Floydem.

Róbmy to. Jestem gotowy. Dobrze mi w tej dywizji. Podoba mi się tutaj. Nie uważam, że oni są aż tacy wielcy. Są odrobinę więksi , to prawda, ale wydaje mi się, że Donald jest nawet ciut większy od Jorge. Jorge wygrał z Donaldem i wydaje mi się, że jest nie większy od niego. Jorge to były lekki, więc nie wiem, co Dana opowiada za historie. Chciałbym zobaczyć ich na wadze w tej chwili. Ile ważą? Natomiast, musimy i tak ważyć 170 funtów. Czuję się dobrze w wadze półśredniej. Usman nie jest duży. Jestem więc w pełni gotowy na tę kategorię. Mam już w tej dywizji dobre zwycięstwo.

– odniósł się Irlandczyk w temacie potencjalnej walki z Masvidalem.

Przeczytaj także: Bonusy po UFC 246 rozdane

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane