Conor o rewanżu z Khabibem
mmajunkie

“Jestem bardziej Rosjaninem, niż on…” – Conor o potencjalnym rewanżu z Khabibem w Rosji

Nie milkną echa glorii zwycięstwa Conora z Donaldem Cerrone, a w raz z tym pojawia się mnóstwo pytań w temacie rewanżu Irlandczyka z Khabibem.

“Jestem bardziej Rosjaninem, niż on” – zarzekał się Conor McGregor na konferencji prasowej po walce z Donaldem Cerrone. Irlandczyk jest chętny na rewanż z mistrzem wagi lekkiej na jego terenie, w Moskwie. Panowie mieli okazje się ze sobą już mierzyć w 2018 roku w październiku. Górą w tamtym pojedynku był Nurmagomedov, aczkolwiek Conor  zrzuca winę na jego pijaństwo przed tą walką.

Tuż po pojedynku z Kowbojem, McGregor przyznał, że jest chętny na rewanż w Rosji. Ba czuje się bardziej rosyjski niż jego były rywal i mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov.

Chciałbym, żeby to wyglądało jak w filmie “Rocky”. Jestem gotowy coś takiego zrobić. Chcę tworzyć spektakle dla ludzi. To byłby cholernie dobry spektakl. Jak pojechałem do Rosji, to wszystkie miejsca zostały zamykane ze względu na mój przyjazd. Świat o tym głośno informował, fani czekali. Wasza mama mówiła, że nie jestem tam mile widziany. Krzyczał, że nie powinno mnie tam być, tym czasem ludzie wyszli na ulice i krzyczeli moje imię.

Jestem bardziej Rosjaninem niż on, więc moim marzeniem byłoby zmierzyć się z nim w Moskwie.

– powiedział Conor McGregor do dziennikarz na konferencji po walce z Donaldem Cerrone.

Conor McGrego wygrał w końcu swój pojedynek po prawie trzech latach, kiedy ostatni raz uniósł rękę ku górze w glorii zwycięstwa.

Przeczytaj także: Conor McGregor wyśmiał Jorge Masvidala

Kategorie
NEWSUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane