ACA 108
Zdjęcie: ACA

Daniel Omielańczuk zawalczy w walce wieczoru na ACA 108!

24 kwietnia organizacja ACA powróci do Warszawy. W walce wieczoru Daniel Omielańczuk zmierzy się z Salimgireyem Rasulovem.

Rosyjska federacja po raz czwarty zawita w stolicy, a po raz dziewiąty w Polsce.

🔥🔥 🇵🇱 Warszawa po raz czwarty! 🇵🇱Gala ACA 108 zaplanowana na 24 kwietnia odbędzie się na Torwarze. W walce wieczoru…

Opublikowany przez ACA Środa, 29 stycznia 2020

Salimgirey Rasulov (18-7) w przeszłości krzyżował już rękawice z Polakami pokonując w 2012 roku Marcina Różalskiego, a następnie w 2015 roku w błyskawicznym pojedynku nokautując w 25. sekundzie Michała Andryszaka. Rywala Daniela Omielańczuka na galę ACA 108 polscy fani MMA mogą też pamiętać z pierwszej gali organizacji w Warszawie. W lutym 2016 roku na Torwarze Salimgirey Rasulov wygrał pojedynek o tytuł mistrzowski pokonując Zelimkhana Umieva i zdobył pas organizacji, wówczas działającej jeszcze pod szyldem ACB.

Daniel Omielańczuk (23-9), topowy polski ciężki i jeden z najmocniejszych zawodników organizacji w tej kategorii wagowej, niejednokrotnie krzyżował rękawicę z mocnymi rywalami ze Wschodu. Podobnie jak Rasulov, wygrał pojedynek z Zelimkhanem Umievem, a na ostatniej gali organizacji w Warszawie efektownym łokciem uśpił Denisa Smoldareva już w pierwszej rundzie. Omielańczuk to bardzo doświadczony zawodnik, który swój pierwszy zawodowy pojedynek w MMA stoczył przeszło 10 lat temu. Jest cztery lata starszy od swojego rywala na galę ACA 108, który jednak nie ustępuje mu latami spędzonymi na walkach w klatce. To z pewnością będzie jeden z ciekawszych pojedynków warszawskiej gali.

Czytaj też: Kamil Oniszczuk dołączył do ACA!

Źródło: ACA

Kategorie
ACANEWS

Napisz komentarz

*

*

Powiązane