Donald Cerrone
Zdjęcie: ufc.com

Donald Cerrone kontuzjowany przed UFC 246?!

W ostatnim odcinku serialu Embedded można było zauważyć, iż Donald Cerrone kuleje na jedną z nóg. Czy to oznacza, że do najważniejszej walki w swojej karierze przystąpi z kontuzją?

Donald Cerrone kontuzjowany przed UFC 246? Nie można tego wykluczyć. Na jednej ze scen drugiego odcinka Embedded Amerykanin zdecydowanie kuleje. We wcześniejszych filmikach z treningów, które wrzucał praktycznie nie używał kopnięć. Czy to oznacza, że Kowboj przed najważniejszym pojedynkiem w życiu przystąpi z kontuzją?

Od razu rozgorzała dyskusja na ten temat i podczas wczorajszego media day dziennikarze zapytali o daną sytuację Cerrone. Ten niezgrabnie zaczął się tłumaczyć, aczkolwiek nie było to zbyt przekonujące.

Cholera jasna, wiedziałem, że to wyjdzie! Ludzie są spostrzegawczy. Trochę kulałem? A co jeśli po prostu chodziłem pokracznie? Albo może stanąłem na klocki Lego? W końcu mam teraz dziecko! Nie. Jest dobrze. Wszystko jest w porządku. Po prostu kopnąłem nie umiejętnie w tarczę. To drobnostka. To nic takiego.

– powiedział Donald Cerrone.

Ta odpowiedź jednak może nie zadowalać, bo wyraz twarzy jaki pojawił się u Donalda nie przekonywał. Wiadomo, że Amerykanin nigdy nie ustępował i walczył mimo kłopotów zdrowotnych. Jeśli jednak prawdą jest, że Cerrone ma kontuzjowaną jedną z nóg, to wykluczy to jego najgroźniejszą broń w tym pojedynku.

W tym wideo możecie zobaczyć w jednej ze scen utykającego Kowboja.

Przeczytaj także: Anthony Pettis idzie na wojnę z USADA

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane