Israel Adesanya Jon Jones
Zdjęcie: USA TODAY Sports

Israel Adesanya: Jones? Zapamiętają go jako oszusta!

Trwa w najlepsze konflikt na linii Israel Adesanya - Jon Jones. Choć na ich pojedynek będzie trzeba poczekać, to nie odpuszczają sobie w słownych ripostach.

Fani MMA ostrzą sobie ząbki na potencjalne starcie dwóch mistrzów. Adesanya podkreślał już, że najpierw chce obronić kilka razy tytuł mistrza wagi średniej i dopiero wtedy skupi się na pojedynku z Jonesem, jednak co jakiś czas pozwala sobie na słowne wycieczki w stronę Jonesa. Co więcej… postanowił wspomnieć także o starszym bracie Jona – Arthurze, który również miał problem z nielegalnymi substancjami.

Jones twierdzi, że jak odejdzie to ludzie będą pamiętać jego osiągnięcia. Niech się zamknie! Ludzie go zapamiętają, że jest oszustem. Steroidowym oszustem! Co on osiągnął po pokonaniu Mauricio Ruy? Nic. Wpadł w tym samym roku co Twój brat i z tego go zapamiętają – powiedział Adesanya w jednym z ostatnich wywiadów.

„The Last Stylebender” jest niepokonany w UFC i ogółem kontynuuje serię osiemnastu wygranych z rzędu. Nic dziwnego iż wierzy, że przyćmi karierę Jonesa.

Ja właściwie dopiero zaczynam, jestem dwa lata w UFC. Wyobraźcie sobie co mogę osiągnąć w ciągu najbliższych 5-7 lat. A Jones? Jest stary, niedługo się skończy – dodał Adesanya.

Przeczytaj też: Jorge Masvidal: Interesuje mnie albo McGregor albo Usman

Źródło: mmanytt.com

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.