Masvidal Nate UFC 244
Zdjęcie: bloodyelbow.com

Jorge Masvidal: Interesuje mnie albo McGregor albo Usman

Posiadacz pasa BMF opisał swoje plany na 2010
Jorge Masvidal stwierdził, że jego wymarzonymi rywalami są Conor McGregor oraz Kamaru Usman.

Miniony rok był dla Masvidala niezwykle udany i uczynił go jedną z największych gwiazd w MMA. Jest oczywistym głównym pretendentem do tytułu mistrza Kamaru Usmana w wadze półśredniej, a wartość jego imienia stawia go w potencjalnej walce z Conorem McGregorem, który w przyszłym tygodniu wraca do oktagonu na UFC 246.

Chociaż obie opcje są interesujące, Masvidal (35-13 MMA, 12-6 UFC) powiedział, że kolejność walk jest oczywista. Jeśli „The Notorious” pokona Donalda Cerrone na 18 stycznia w Las Vegas, Masvidal, wybór jest łatwy.

Wybrałbym walkę z Conorem, bo nie będzie walki z Conorem. Usman zawsze tam będzie. Sowa, jakkolwiek go nazywają. Ta walka zawsze tam będzie. Ktoś zawsze będzie miał ten pas. Więc to nic wielkiego.

Masvidal powiedział, że jest duża szansa, że będzie w klatce na walkę UFC 246 między McGregor’em i Cerrone’em. Będzie miał szansę wyzwać swojego potencjalnego przeciwnika osobiście, ale powiedział, że nie będzie agresywny w pogoni za McGregor’em, jeśli Irlandczyk wygra.

Chciałbym tej walki, ponieważ jest to wielka walka na pieniądze”, powiedział Masvidal. „To dwukrotny mistrz i ma imponujący rekord, nie unika walki. Więc w tym aspekcie, tak. Oboje będziemy sprzedawać (PPV), gdziekolwiek będziemy walczyć i to będzie brutalne. Ale jeśli koleś nie chce walczyć, to nie jestem tyranem. Idźcie robić swoje. Jeśli on tego nie chce, jego wybór. Albo ty tego chcesz, albo nie chcesz. W porządku, jeśli nie chcesz.

Gdyby walka z McGregorem nie doszła do skutku , Masvidal powiedział, że byłby zbyt szczęśliwy, aby otrzymać swoją pierwszą niekwestionowaną szansę na mistrzostwo UFC. Usman (16-1 MMA, 11-0 UFC) jest niepokonany od momentu przystąpienia do UFC, odnosząc 11 kolejnych zwycięstw.

Mistrz jednak nie pali się do walki z Masvidalem.

Usman szydził z Masvidala od czasu obrony tytułu przed Colbym Covingtonem w zeszłym miesiącu, twierdząc, że nie wie kim jest. Choć to oczywiście nieprawda, Masvidal jest więcej niż skłonny do upomnienia.

„Jeśli to zależy od mnie, wszyscy to dostaną. Zwłaszcza ten koleś od sowy”, powiedział Masvidal. „Idę na polowanie na sowy. Chcę trochę sowiej zupy. Ten koleś jest trochę niegrzeczny wobec tego „kto”. (Wytłumaczalne), bracie. Ty wiesz kto. A jeśli nie, wejdziemy na ten ring i dowiesz się kim jestem, bracie. Chętnie przedstawię ci się na ringu.”

Czy Jorge Masvidal dopnie swego i Conor McGregor zgodzi się na walkę?

Zobacz także: Darren Till typuje walkę McGregor vs Cerrone

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane