Jeremy Stephens UFC 248
Josh Hedges

Jeremy Stephens kontuzjowany! Walka z Calvinem Kattarem na UFC 248 przełożona!

Weteran UFC doznał kontuzji i nie wystąpi na marcowej gali UFC.

Jeremy Stephens wypadł z karty walk UFC 248 z powodu kontuzji.

Kattar (20-4 MMA, 4-2 UFC) i Stephens (28-17 MMA, 15-16 UFC) ustnie zgodzili się na walkę na imprezie 7 marca na początku tego miesiąca. Stephens doznał jednak nieujawnionej kontuzji zanim walka została sfinalizowana. Pojawiły się jednak doniesienia, że Kattar i Stephens mają być ponownie zestawieni ze sobą na innej gali UFC, choć nie podano jeszcze szczegółowych informacji.

Kattar (20-4 MMA) stoczył dla UFC sześć walk, z czego wygrał aż cztery. W listopadzie ubiegłego roku przegrał po widowiskowej walce z  Zabitem Magomedsharipovem na gali UFC na ESPN+ 21. Przed tą walką 31-letni Kattar wygrał 12 z 13 walk.

Stephens (28-17 MMA) znajduje się teraz w niezbyt korzystnym położeniu. Bilans jego czterech ostatnich walk to trzy porażki oraz NC w pierwszym starciu z Yairem Rodriguezem. „Lil’ Heathen” ostatnią wygraną odniósł nokautując Josha Emmetta na gali UFC na FOX 28 w lutym 2018 roku. Jeremy walczy w UFC od 2007 roku i  z pewnością jest jednym z najdłużej walczących zawodników dla największej organizacji MMA na świecie.

Na gali UFC 248 mistrzyni UFC w wadze słomkowej Weili Zhang podejmie Joannę Jędrzejczyk. Dla Asi będzie to szansa na odzyskanie pasa oraz powrotu na szczyt.

Czy żałujecie, że Jeremy Stephens nie zawalczy na gali UFC 248?

Zobacz także: Jiri Prochazka podpisał kontrakt z UFC!

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane