Jorge Masvidal
MMA Fighting

Jorge Masvidal obiera kurs na walkę z Conorem McGregorem!

Początkowo "Kubański Jezus" nie kwapił się zbytnio do walki z Conorem. Oczywiście były jakieś wycieczki w stronę Irlandczyka, ale bez większych emocji.

Jorge Masvidal z Conorem McGregorem być może spotkają się szybciej niż myślimy. Gambered był dzisiaj gościem mediów przed UFC 246 i zabrał głos w temacie ewentualnej walki z Conorem. Jakiś czas temu Dana White jak i sam Masvidal nie bardzo widzieli to starcie, jednak narracja powoli zaczyna się zmieniać.

Nie powiem, że ten ruch mnie nie interesuje. Nadal jednak na celowniku mam Usmana. Conor zaczyna coraz bardziej ze mną flirtować na temat ewentualnej walki. Jeśli ja z Conorem wejdziemy razem do oktagonu to co się stanie? Będzie to jeden z największych pojedynków w historii UFC. Conor ma wspaniałe numery w firmie, ja powoli też zaczynam je mieć, chociaż pobicie rekordu na ostatniej gali z ESPN. To wszystko sprawia, że ta mieszanka może być sukcesem.

– powiedział Jorge Masvidal zapytany przez media w kontekście walki z Conorem McGregorem.

Masvidal od jakiegoś czasu dzierży pas BMF, po wygranej z Diazem łypał dość mocno w kierunku Usmana. Natomiast nie ukrywa, że jeśli ktoś wyzwie go do walki o jego tytuł, to z chęcią przyjmie takie wyzwanie. Jak wiadomo Irlandczyk w ostatnim czasie wypowiedział się i wyraził chęć walki z Gambredem, a także Kamaru Usmanem.

Ktoś zawsze będzie miał pas w dywizji półśredniej. Nie robi mi to różnicy czy będzie to Kamaru czy nie. Conor to też duża walka dla mnie. Jeśli jednak McGregor nie zdecyduje się ze mną walczyć, to pójdziemy i urwiemy łeb Usmanowi.

– skwitował na koniec posiadacz pasa BMF, Masvidal.

Przeczytaj także: Jeremy Stephen wypada przez kontuzję z walki z Calvinem Kattarem!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane