Michał Materla
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

Michał Materla o pojedynku Askhama z Khalidovem: Miałem taką samą taktykę ale…

Ulubieniec wielu fanów w Polsce Michał Materla zabrał głos po walce Scotta Askhama z Mamedem Khalidovem oraz zdradził kiedy chciałby wrócić do oktagonu KSW.

Michał Materla w wywiadzie dla portalu mmanews.pl  wypowiedział się na temat walki Scotta Askhama z Mamedem Khalidovem. Jak wiadomo Berserker ze Szczecina mierzył się z jednym i drugim, z Brytyjczykiem natomiast dwukrotnie i dwa razy musiał uznać wyższość Anglika.

Zapytany o pojedynek obydwu Askham vs. Khalidov powiedział:

Podobnie jak chyba wiele osób, byłem pod wrażeniem, po pierwsze, taktyki, jaką przyjął Askham. Po drugie, że tak dobrze unikał tych pedalad i akcji z dołu w parterze, bo Mamed ma je naprawdę fenomenalne i konsekwencji, z jaką realizował tę taktykę. Zupełnie coś innego niż wszyscy się spodziewali.

Materla zdradził także, ze w walce z Khalidovem miał podobną taktykę jak Scott Askham, jednak nie udało jej się zrealizować.

Ja też miałem taką taktykę. Chciałem ją zrealizować, ale w trzydziestej pierwszej sekundzie niestety ta taktyka padła.

– powiedział Michał Materla.

Ostatni raz zawodnika ze Szczecina w KSW  widzieliśmy ubiegłego roku w maju, kiedy to przegrał walkę o pas z Askhamem. Jak sam przyznaje bardzo chciał wystąpić na KSW 52, jednak włodarze nie widzieli dla niego miejsca w tej karcie. Michał nie ukrywa, iż zależy mu na występie na łódzkim evencie, który odbędzie się w marcu na Atlas Arenie.

Przeczytaj także: Zawodniczka roku 2019 – Joanna Jędrzejczyk

Kategorie
KSWNEWS

Napisz komentarz

*

*

Powiązane