White potwierdza kolejną walkę Conora
bjpenn.com

White: Conor obstawia, że do walki Khabiba z Tonym nie dojdzie

Lada chwila do oktagonu UFC wróci Conor McGregor, który poruszył media na całym świecie swoimi wypowiedziami przed walką z Donaldem Cerrone. Ujawnił także, że jest przekonany, że do walki Khabiba Nurmagomedova z Tonym Fergusonem nie dojdzie.

Dana White w jednym z ostatnich wywiadów dla TMZ Sports potwierdził, że Conor McGregor jest chętny wejść w zastępstwo za Khabiba, bądź Tony’ego. Nad tą walką wisi fatum, kilkakrotnie już do nie nie dochodziło. Dwa razy z winy Rosjanina i tak samo dwa ze strony Amerykanina. Obydwaj panowie mają się ze sobą zmierzyć w kwietniu.

Irlandczyk w razie kontuzji któregoś z nich jest gotów wejść i zastąpić jednego z nich. Ba, nawet obstawił na to  pieniądze.

To jest dosyć realistyczne – Conor wierzy, że do walki Khabiba z Tonym nie dojdzie. Próbowaliśmy zestawiać tą walkę już tyle razy. Conor jest przekonany, że do pojedynku nie dojdzie. Dlatego McGregor chciał walki z Kowbojem w tym limicie. Wie, że jak któryś z wyżej wymienionej dwójki wypadnie, to on wskoczy na zastępstwo.

Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jedno jest pewne – Conor jest bardzo skoncentrowany na rewanżu z Khabibem.

– powiedział Dana White.

Ostatnim razem do pojedynku Fergusona i Khabiba nie doszło z błahego powodu, gdyż Amerykanin przewrócił się o telewizyjne kable podczas wywiadu i doznał kontuzji. Kontuzje i nie osiąganie limitu wagowego to było plaga tego zestawienia. Czy uda się za piątym razem?

Przeczytaj także:  Conor McGregor wróci do boksu?

 

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane