Conor McGregor
Instagram/Conor McGregor

Conor McGregor: Kocham boksować

Conor McGregor przymierza się do powrotu do octagonu i walki z Donaldem Cerrone na UFC 246. Irlandczyk nie zapomina jednak o możliwości kontynuowania kariery w boksie.

Od walki Conora z Floydem Mayweatherem minęło blisko 2,5 roku. Irlandczyk od tamtego czasu wrócił do rywalizacji w UFC, lecz nie wyklucza kolejnych pojedynków bokserskich.

Była oferta walki z Mannym Pacquiao , ale nic się nie wydarzyło. Trwają jednak rozmowy. Z przyjemnością zmierzyłbym się też z Paulie Malignaggim. Chciałbym ponownie boksować. Nawet o pas mistrza świata. Naprawdę kocham boks – powiedział Conor w wywiadzie dla ESPN.

„The Notorious” nie zapomina także o możliwym rewanżu z Floydem Maywetherem.

Byłem świetny w pierwszej walce z Floydem. Przegrałem tylko dlatego, że przygotowałem się na przeciwnika w stylu Philly’ego Shella. Kiedy zaczynałem rozkładać Floyda na czynniki pierwsze,  on się podniósł i zaczął naciskać, a ja nie pogrążyłem go w moich ciosach. Wierzę, że pokonałbym go w rewanżu. Oczywiście, że nie zamierzam go naciskać, ale ustna umowa była taka, że doprowadzimy do rewanżu, chociażby w MMA- dodał Conor.

Przeczytaj też: Conor McGregor o problemie alkoholowym przed walką z Khabibem Nurmagomedovem

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane