Dana White Jones vs. Reyes

Dana White zabrał głos w sprawie werdyktu Jones vs. Reyes

Sternik organizacji UFC nie krył zaskoczenia decyzją sędziów i przyznania zwycięstwa Jonowi Jonesowi w walce z Dominickiem Reyesem.

Dana White zabrał głos w sprawie werdyktu po walce Jones vs. Reyes. Sternik organizacji UFC powiedział do mediów na konferencji prasowej, że punktował zwycięstwo Dominicka Reyesa. Przyznał również, że będzie musiał sobie porozmawiać z członkami komisji na poprawą pracy sędziowskiej.

Jak obydwaj wychodzili do trzeciej rundy miałem 3-1 dla Reyesa u siebie. Moje dzieci męczyły mnie, żebym zrobił w końcu porządek z sędziami, że tak nie może być. To nie jest tak, że wszyscy krzyczą, że to była kradzież. Są też tacy, którzy wskazywali na Jonesa. Kto teraz się tym kurwa przejmuje? Nie jesteśmy sędziami. Sędziowie tak wypunktowali tą walkę i tyle w temacie.

Czy myślę, że na dzisiejszej gali sędziowanie było ok? Nie, myślę, ze nie było. Musimy nad tym naprawdę teraz mocno popracować. Wiem, że sędziowie nie mają takich wielkich walk tutaj i te dzieciaki nie powinny być krzywdzone takimi wynikami. Nie wspominając już o walce Jonesa z Reyesem. Zobaczcie co się stało na pierwszej walce w prelimsach. Znacie moją opinię o sędziowaniu, bo rozmawiamy o tym od 20 lat. Nigdy nie będzie perfekcyjnie, ale to musi być wyrównanie, nie może być tak jak było dzisiaj.

– powiedział sternik organizacji UFC na konferencji prasowej po gali.

Będziemy chcieli to naprawiać z pewnością. Takie rzeczy jednak będą się pewnie jeszcze zdarzały. Nie wszystko jest dobre, nie wszystkie komisje pracują dobrze. To coś nad czym ciągle musimy pracować, ciągle to ulepszać. Rozmawiałem z kilkoma ludźmi po gali, ale nie można teraz zrobić tak, żeby zabrać dwie rundy źle ocenione i odebrać mistrzowi tytuł.

– zakończył kwestię sędziowską Dana White.

Przeczytaj także: Dominick Reyes zabrał głos po porażce z Jonem Jonesem

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane