Jon Jones po walce z Dominickiem Reyesem

„Nie byłem pewny czy…” – Jon Jones zabiera głos po walce z Dominickiem Reyesem

And still... Jon Jones po kontrowersyjnej decyzji sędziów pokonał Dominicka Reyesa na gali UFC 247 w Houston.

Jon Jones po raz 14 obronił swój tytuł mistrzowski i został rekordzistą w historii organizacji UFC. Jednak posmak tego rekordu pozostanie w pamięci fanów, po kontrowersyjnej decyzji sędziów. Jones na konferencji prasowej zabrał głos na temat tego pojedynku.

Jak twierdzi 32- letni Jon, to on zasłużył na zwycięstwo i zadecydowała o tym runda z numerem trzy.

Nie byłem do końca pewny czy wygrywam ten pojedynek. Byłem świadomy tego, że on (Reyes) powoli traci siły. Przed rozpoczęciem piątej rundy mój narożnik powiedział, że muszę wygrać kolejną odsłonę. Powiedziałem więc do swojego coacha: Nie ma problemu, zrobię to dla Ciebie. Myślę, że pokazałem dużą różnicę pomiędzy mistrzem, a pretendentem to tego pasa. Czasami tak się zdarza, że mistrz potrzebuje więcej czasu, żeby pokazać na co go stać. Dominick to wspaniały zawodnik, który ma wszystko w swoim arsenale.

– powiedział Jon Jones.

Mistrz zapytany o potencjalny rewanż, przyznał, że nie widzi żadnego problemu, żeby po raz kolejny stanąć w szranki z 30-letnim Reyesem. Jones powiedział, że walczył dwa razy już z Danielem Cormiere i Alexandrem Gustaffsonem, także nie widzi problemu w szybki rewanżu. Jeśli UFC i Dana White będą chcieli takiego pojedynku, to on jest na to otwarty.

Przeczytaj także: Dana White zabrał głos w sprawie werdytku Jones vs. Reyes

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane