Adesanya
Zdjęcie: essentiallysports.com

Israel Adesanya: Pewnego dnia zawalczę z Darrenem Tillem

"The Last Stylebender" w jednym z ostatnich wywiadów zasugerował ciekawe zestawienie.

Israel Adesanya ma przed sobą pierwszą obronę tytułu mistrzowskiego wagi średniej. Na UFC 248 zmierzy się z Yoelem Romero. Nigeryjczyk jest pewny swego i uważa, że z łatwością pokona najbliższego oponenta. Dlatego przygląda się również pozostałym, potencjalnym rywalom. Jednym z nich jest Darren Till.

Bardzo lubię Darrena. Wierzę, że pewnego dnia zawalczymy ze sobą. Zrobimy to dla kultury walki. Stylistycznie idealnie pasujemy do siebie, więc to pojedynek, którego nie można przegapić w tej erze – stwierdził Adesanya w wywiadzie dla “Submission Radio”.

“The Last Stylebender” podsunął nawet lokalizację gdzie mogłoby dojść do takiego starcia.

Nie było mnie jeszcze w Londynie. Więc walka z Tillem byłaby idealnym powodem, by tam pojechać i wysprzedać wszystkie bilety na jednym ze stadionów – powiedział Nigeryjczyk.

Till niedawno zadebiutował w dywizji średniej. Do nowej kategorii wszedł pokonując Kelvina Gasteluma podczas UFC 244. Przerwało to tym samym serię dwóch porażek Anglika, bowiem w poprzednich pojedynkach musiał uznać wyższość Jorge Masvidala i Tyrona Woodleya. Till zdołał już sobie wyrobić dobrą markę w UFC, więc zestawienie go z Adesanyą na pewno przykułoby wielką uwagę fanów i mediów.

Przeczytaj też: Kamaru Usman vs Jorge Masvidal podczas International Fight Week-Dana White potwierdza!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane