John Kavanagh Conor McGregor
Zdjęcie: mmafighting.com

Conor McGregor: Być może przekroczyłem granice

Trash talk to jedna z charakterystycznych cech dla Conora McGregora. Irlandczyk jest znany z budowania dużych emocji przed walką. Do tego stopnia, że niektórzy zawodnicy zaczęli też go naśladować.

Jednak i „Notorious” potrafi przyznać się do błędu i ma świadomość, że mógł w pewnym momencie przekroczyć granice. Mowa o słowach, które kierował wobec Khabiba Nurmegomedova przed ich walką na UFC 229. McGregor obrażał zarówno religię jaką wyznaje Rosjanin, jak i jego bliskich.

Być może pewne rzeczy posunęły się za daleko. Ale taki jest ten biznes. Były działania, które doprowadziły do takich słów. Jak chociażby sytuacja z Artemem Lobovem. Wyszło to spod kontroli, lecz cokolwiek wydarzyło się, było bardzo osobiste – powiedział McGregor w jednym z ostatnich wywiadów dla ESPN.

W ostatnich tygodniach było już widać zmianę nastawienia Irlandczyka. O Donaldzie Cerrone wypowiadał się z dużym szacunkiem i nie było czuć złych emocji wśród tych zawodników. Po zwycięstwie McGregor przyznaje, że wierzy w rewanż z Nurmagomedovem i będzie śledził jego pojedynek z Tonym Fergusonem.

Zrobiłem krok w tył i skupiam się na umiejętnościach. Czekam na walkę w pełni skoncentrowany. Zarówno Khabib, jak i ja mamy specyficzny dla siebie styl. Widzisz w jakiej jestem formie. Każdy to widzi. A ja widzę w nim strach, on tego nie chce – stwierdził Irlandczyk.

Przeczytaj też: Israel Adesanya: Pewnego dnia zawalczę z Darrenem Tillem

Kategorie
NEWSUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane