Jon Jones Błachowicz
źródło: si.com

Jon Jones: Reyes przestał walczyć w rundach mistrzowskich

Nie milkną echa decyzji sędziowskiej po walce Jona Jonesa z Dominickiem Reyesem. Jon Jones po obejrzeniu na spokojnie pojedynku przyznał, że całą winę za taką decyzję ponosi Reyes i jego team.

Jon Jones obejrzeniu walki ze swoim teamem odniósł się do decyzji sędziów po sobotniej walce w obronie tytułu z Dominickiem Reyesem. Całą swoją analizę zamieścił na Twitterze, gdzie wypunktował błędy popełnione przez challengera.

Dominick uderzył mnie dosłownie 12 razy celnie, ja zaliczyłem sprowadzenia, byłem agresorem i kontrolowałem oktagon przez każdą rundę. Dom kompletnie przestał walczyć w rundach mistrzowskich i to było powodem, żeby teraz on był zły na sędziów.

Nie bądźcie źli na sędziów. Bądźcie źli na Dominicka. Gość zaczął się powoli poddawać, kiedy wszedł na głębszą wodę, ale teraz najlepiej jest płakać, że zostało się okradzionym. Kiedy Ci goście zaczną brać za siebie odpowiedzialność. Niestety w dzisiejszych czasach tak zachowują się Ci chłopcy.

– napisał Jon Jones na swoim koncie Twitterowym.

Dominick Reyes nawołuje oczywiście Jona Jonesa do rewanżu. Nie wiadomo czy tego zechce mistrz, który jasno dał do zrozumienia, że najpierw musi obejrzeć na spokojnie walkę i zdecydować czy rzeczywiście był gorszy tego dnia. Po wpisach jednak łatwo wywnioskować, że Reyes będzie musiał się teraz postarać o rewanżowy pojedynek.

Przeczytaj także: Piotr Strus wraca do akcji na ACA 108

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane