bj penn
bloodyelbow

Kolejne problemy BJ Penna. Weteran miał wypadek samochodowy

Były mistrz wagi lekkiej i półśredniej UFC - B.J. Penn w zeszłym tygodniu miał wypadek samochodowy na Hawajach.

Sytuacja miała miejsce 7 lutego, po tym jak Penn opuścił bar Lava Shack. Jechał pick-upem Toyotą Tacomą, nad którą stracił kontrolę. Po wywrotce został szybko przewieziony do szpitala. Według doniesień mediów miał ze sobą pasażerów. Nie jest znany aktualny stan zdrowia byłego zawodnika UFC. Podobno Centrum Medyczne, w którym się znajduje, zwróciło się do policji z prośbą o przeprowadzenie tam badania krwi. Ta prowadzi już śledztwo, które może zakończyć się poważniejszymi konsekwencjami dla B.J.’a.

Penn miał już w przeszłości problemy z prawem. Co ciekawe jedna z sytuacji dotyczyła incydentu również we wspomnianym barze Lava Shack. Zeszłego lata B.J. wszedł w sprzeczkę, która została zakończona bójką przed lokalem. To potem kosztowało go pracę w UFC.

B.J. Penn ostatni raz walczył w octagonie w maju, podczas gali UFC 237. Przegrał wtedy z Clayem Guidą przez jednogłośną decyzję sędziów. Spowodowało to iż na koncie ma siedem porażek z rzędu. Mimo tego Dana White był skłonny kontynuować współpracę z weteranem. Pobyt Penna w UFC przekreślił jednak wspomniany incydent sprzed roku.

Przeczytaj też: Jon Jones: Reyes przestał walczyć w rundach mistrzowskich

Źródło: cagesidepress.com

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane