Walka Juras vs. Kołecki

Walka Juras vs. Kołecki na horyzoncie!

Wszystko wskazuje na to, że walka Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim dojdzie do skutku na majowej gali KSW.

Walka Juras vs. Kołecki wydaje się coraz bardziej do zrealizowania i wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami tego pojedynku. Głos w tej sprawie zabrał Wojsław Rysiewski, który gościł w programie Artura Mazura „Klatka po klatce”.

Jesteśmy na dobrej drodze, żeby do tego doprowadzić, ale też nie jest tak, że teraz jakoś intensywnie nad tym pracujemy. Obaj panowie wyrazili publicznie chęć stoczenia pojedynku. My wyraziliśmy, że jesteśmy nim zainteresowani. Do maja jest jeszcze chwila czasu. Musimy dopracować pewne tematy, ale to jeszcze chwila, abyśmy ogłaszali.

– powiedział dyrektor sportowy organizacji KSW.

Szymon Kołecki w wywiadach zapowiadał, że przyjdzie mu się zmierzyć ponownie z jego kolegą. Czy to oznacza, że piłeczka leży teraz po stronie Łukasza Jurkowskiego? Rysiewski także zdradził, że pozostały do dogadania kwestie wagowe oraz techniczne.

Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, ale jak zawsze trzeba pewne sprawy kontraktowe mieć jasne, podpisać papier na pojedynek. Bardziej niż finanse do rozwikłania są kwestie wagowe i takie techniczne.

– przyznaje Wojsław Rysiewski.

Łukasz Jurkowski w ostatnim pojedynku pokonał Stipe Bekavaca na gali KSW 48 w Lublinie i od tamtej pory nie widzieliśmy go w klatce KSW. Szymon Kołecki notuje już dwa zwycięstwa z rzędu w organizacji Kawulskiego i Lewandowskiego. Ostatnie starcie wygrał z Damianem Janikowskim na KSW 52 w Gliwicach.

Przeczytaj także: Aleksandar Rakić podpisał nowy kontrakt z UFC

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane